Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha vennék egy régi simsont...

Ha vennék egy régi simsont avval megtanulnék úgy váltani, megszokni magát a motorozást hogy később nagyobb teljesítményű motorral se legyen gond?

Figyelt kérdés
A1 jogsit szeretnék majd.
2013. ápr. 22. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
alapnak jó de hamar kinövöd. Ha nem vagy rajongással feléjük akkor tényleg nem jók többre tanuló motornál.
2013. ápr. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak tanuló motornak szeretném.
2013. ápr. 23. 00:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Simán jó lesz. Egy idény alatt nyugodtan megszokod a motorozást rajta. Egy Simson és egy 125-ös moci között pedig nincs olyan hatalmas különbség a vezetésben, a súlya se sokkal több, szóval ez se lesz gond. Teljesítménybeli különbség is annyi lesz, hogy míg a Simsonnal 50-60 km/h-val tudsz majd menni, a 125-össel tudsz menni 85-90-es utazót nyugodtan.


Én is így csináltam, most MZ ETZ 125-ösöm van Simson után. Semmi különbség, olyan, mint egy kicsivel nagyobb Simson. :D


Ja, és még egy előnye van: A Simó-t nyugodtan el tudod majd adni annyiért, amiért megveszed, ezekre mindig van kereslet. ;)

2013. ápr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És a fogyasztása is sokkal jobb mint bármilyen más motornak. Ha elromlik olcsó bele az alkatrész és mindenki ért hozzá
2013. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
één megcsináltam a jogsit, és egy 250es choperen tanultam. A lehető leg biztonságosabb kategória :)
2013. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!