Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha megbukok A jogosítvány...

Ha megbukok A jogosítvány KRESZ vizsgán, akkor elveszik a B-s jogosítványomat?

Figyelt kérdés

B kategóriám már évek óta van, most készülök az A-t letenni. Ha megbukok a KRESZ vizsgán ugrik a B-s?

Köszönöm!



2013. ápr. 23. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
6%

Ha valakinek meg van a B kat.-os jogosítványa akkor nem kéne megbuknia A kat.-on.

Nem sokban különbözik a kettőnek a kressze. /nem tudom miben pontosan de csak a szerkezettan meg a sebbeségkorlátozások főleg /


Van ismerősöm akinek nem tudom hány éve meg van a b-je legalább 5 éve meg volt neki mikor ara készült. 1 hibával átment. Mert jóformán csak azokat vette át ami más...

2013. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy foglalkoztál-e már a motoros KRESZ-szel, de hidd el, nagyon nagy mértékben különbözik. Arról nem is beszélve, hogy szinte biztos vagyok benne (és az oktatóm is), hogy attól, hogy megvan a B-s jogosítványod, elmennél B-s KRESZ vizsgára úgy megbuksz, mint a huzat.

(A kérdésem egyébként nem ez volt)

2013. ápr. 23. 10:54
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Már miért vennék el?


Most gondolj bele abba, amit írtál: a kettő nagyban különbözhet. Akkor milyen jogon vennék el a különböző B-set?

2013. ápr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Nyugi, nem veszik el... sajnos engem is buktattak motoros vizsgán és nem vették el a "B"-kat.
2013. ápr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. ápr. 23. 11:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Én megbuktam a nagy A kressz vizsgáján 2 éve kb.Nos nem volt probléma,nem vették el a jogsit mert ezzel Te azt kiegészíted.Meg a motoros kressz más mint az autós.Nem tagadom Én azért buktam meg mert bsztam tanulni ,mert minek már évek óta májer vagyok meg minden.Nos nem sok kétrdésen hasaltam el így is,de elhasaltam... :)

Jó tanács:Érdemes felkészülnöd rá.Ami viszont majd könnyíti a dolgodat az a forgalmi vizsga!

2013. ápr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

# 1/6 ma 10:31

Te ezt rosszul gondolod!Még nézzük csak mi is voltak a kresszben 5éve?Már azóta is változtak a szabályok,és egy csomót nem is néz az ember,főleg ha "vidéken.

Én megcsináltam autóból is a vizsgát és nagymocira is és igen is tudom hogy különbözik a 2 vizsga és nem hiába.De bár ezt Te honnan tudhatnád hogy ha nem vettél rajta részt!!!

2013. ápr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!