Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nem veszek részt egy adott...

Ha nem veszek részt egy adott autósiskola elméleti óráin kérhetek attól még vizsgaidőpontot?

Figyelt kérdés
B jogosítványt szeretném megszerezni és a kérdés, hogy az elméleti órák kötelezőek-e?

2013. márc. 29. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
27 óra elmélet kötelező! Időnként ellenőrzik is a sulikat.
2013. márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Hát tanfolyam nélkül nem igen lehet vizsgázni, ha tudod akkor se, ki fizetni mindenképpen ki kell, az már más kérdés hogy nem szólnak ha nem mész be órákra
2013. márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Többnyire el lehet intézni hogy ne kelljen bejárnod.

A lényeg hogy hivatalosan ott legyél és meglegyen a kötelező óraszám.

2013. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez ment beiratkozásnál. Jött egy fószer, hogy ő nagymotorra akar letenni jogsit, XY összegben megbeszélték a sulivezetővel, hogy nem fog bejárni, de papírilag mindig részt vesz az órákon. Így mehetett vizsgázni.

Egyébként én azt ajánlom, hogy inkább üld végig az órákat. Én nyáron tettem le B-re a jogsit, úgy, hogy 2,5 évig folyamatosan közlekedtem robogóval, és mégis volt csomó olyan dolog, ami kihullott a fejemből az évek alatt, és 1-2 kérdés vissza is köszönt vizsgán, amit tanfolyamon átvettünk, és éppen nem tudtam.

2013. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
online oktatás, ha lehetőséged van rá
2013. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!