Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti bekapcsoljátok ilyenkor az...

Ti bekapcsoljátok ilyenkor az autóban a klímát?

Figyelt kérdés
Persze nem most este,hanem délután 2-3 körül!
2013. ápr. 23. 19:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Minek? 20 fokban még a tököm is lefagy, ha bekapcsolom a klímát. Még nyáron is inkább az ablakot húzom le, mert annyit nem ér, hogy literekkel többet egyen miatta!
2013. ápr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,csak amikor sétálok,látom,hogy egy csomó autóba fel van húzva az ablak!Igaz ezek fekete autók,és általában jó módúaké!
2013. ápr. 23. 19:21
 3/16 anonim ***** válasza:
Ezt még ki lehet bírni klíma nélkül.
2013. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Hát azokban "kissé" máshogy működik a klíma, mint az átlag autókban.. Az átlag, olcsóbb autók csak vagy fújnak hideget, vagy nem, a jómódúak pedig fogják, azt bekapcsolják, hogy pontosan milyen hőmérséklet legyen a kocsiban és a luxusautó ezt tartja. Na meg persze a fogyasztást is leszarják
2013. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor egyelőre nem klímázok!Majd nyáron!:)
2013. ápr. 23. 19:26
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nem klímáztam még idén. Hajlamos vagyok megfázni tőle, úgyhogy óvatosan kezelem, csak akkor kapcsolom be, ha amúgy izzadnék ezerrel.
2013. ápr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

"a jómódúak pedig fogják, azt bekapcsolják, hogy pontosan milyen hőmérséklet legyen a kocsiban és a luxusautó ezt tartja. Na meg persze a fogyasztást is leszarják."


Akkor ezek szerint a feleségem is jómódú, ha annak számít az, aki egy 12 éves Renault Scénic birtokosa! :)

Ebben a kocsiban is "digit" klíma van, persze ki lehet kapcsolni, de egyszerűbb beállítani a belső hőmérsékletet és az elektronika szabályozza, hogy fűt vagy hűt, sőt azt is, hogy melyik nyíláson fújjon be...


A nemrég eladott '95-ös gyártású Lagunámban is ilyen volt.


A fogyasztása pedig ennek az 1.6 16v motornak bekapcsolt klímával a fedélzeti komputer szerint városban 2 dl-rel nő.


Biztos milliomosok vagyunk...

2013. ápr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6%
7-es azért nem panaszkodhadtok az átlagnak jó ha egy autóra futja
2013. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
ilyenkor csak a beképzelt majmok klímáznak mi lesz ha bejön a kánikula
2013. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is felhúzott ablakkal járkáltam egész délután, de a klíma ki volt kapcsolva, csak a külső levegőt nyomattam be / azért nem szeretek lehúzott ablakkal kocsikázni, mert tele megy az utastér porral../.
2013. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!