Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125-ös 50-es papírokkal?

125-ös 50-es papírokkal?

Figyelt kérdés
Hali! Valaki használ így motort? Egy 125 Rs aprilia-t néztem 50 -es papírokkal, ugye van kisebb tesója. Mire kell figyelnem ha így akarok menni? Mit alakítsak át a motoron? A rendőr hamar kiszúrja? Köszi

2013. ápr. 23. 19:56
 1/9 anonim válasza:
Minden rendőr kiszúrja! Nem hülyék. Elég ha ránéz a hátsó villára, amit nem tudsz kicserélni, 50est úgy vegyél hogy 2hét után ráse ülsz mert kevés lesz. Vagy papairosat vagy kkockáztatsz
2013. ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha 50 esbe rakok 125 ös blokkot?
2013. ápr. 23. 20:22
 3/9 anonim ***** válasza:
50-es papírral ha lebuksz, akkor okirat hamisítás és biztosítási csalást követsz el. Nem 100% hogy lebuksz de ha igen akkor gáz van. Én is gondolkodtam ezen, de rá jöttem hogy nagyon nem éri meg.
2013. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"50-es papírral ha lebuksz, akkor okirat hamisítás és biztosítási csalást követsz el."


De ha nem kötsz biztosítást nincs bűncselekmény. Ha nincs biztosításod akkor meg egy kisebb csekket kapsz és kész!

2013. ápr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyik se jó xD
2013. ápr. 23. 21:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Az se jó ha nincs kötelezője... benne is van a nevében h kötelező, de amúgy ja arra is ugyan úgy büntetnek, csak arra tuti h megb***nak, de ha van biztosításod akkor szerencse kérdés h mennyire elnézőek a rendőrök
2013. ápr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ha nincs biztosításod akkor meg egy kisebb csekket kapsz és kész!"


Ott is van bűncselekmény. Nincs rendszám a nagymotoron. Plusz kategóriád sincs rá. A nincs biztosításod lesz a legkisebb bűn hidd el. A kisebb csekk az párszázezer lesz, a motor ugrik, jogsid is ha valami történik még pluszban. Gondolom nem a kismotoros kreszt fogod betartani. Soroljam még? Ez olyan drága lesz a végén, hogy csak na.

2013. ápr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Helló én 1 évig jártam egy 40ezerfős városban yamaha majesty 150 essel 50-esként , szinte csak a szerencsén múlt h nem állítottak meg, volt hogy 2 személlyel repesztettem rendőrmotor mellet csak pont igazoltatott valakit volt h szembe jöttek a zsaruk volt hogy mögöttem lévő autós mögött jöttek, mindig 1 hajszálon múlt de arra jöttem rá h nem éri meg 2 dologért is, állandó félelem hogy mikor kapnak el (az elején jó volt izgalmas meg minden de egy idő után már nem az) jó volt de már nem csinálnám meg még egyszer, a másik bajom az volt h egy olyan motorra kell költsél amivel bármikor meg büntethetnek mivel nem voltak hozzá papírjaim csak adás vételi hiába költöttem rá 60 ezret akkor is csak150/50 marad így az értéke is lent marad akár mennyit költessz rá ez volt a másik indok. Falun nem érdekelne de városban más a helyzet. Remélem tudtam segíteni.
2013. ápr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ott is van bűncselekmény. Nincs rendszám a nagymotoron. Plusz kategóriád sincs rá. A nincs biztosításod lesz a legkisebb bűn hidd el. A kisebb csekk az párszázezer lesz"


Ez mióta bűncselekmény. Egyébként a rendőr úgy is kötelezően fel fogja ajánlani a helyszíni bírságot a helyszínen. Habár 70.000 Ft-ig így is el tudsz menni, de lényegesen kevesebb, mintha feljelentene.

2013. ápr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!