Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen használt autót vegyek?...

Milyen használt autót vegyek? Kb.400ezer Ft a keret, első autóm lenne. Ne fogyasszon annyira sokat, ne 3 ajtós legyen, kb 1.4-es motor. Eddig ami tetszene VW golf 4, Honda Civic sedan. Miket ajánlanátok még?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 13:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
itt csak suzukit ajánlanak...én meg nem :)
2013. ápr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Vizéli László ***** válasza:
Hát tapasztalatból mondom, hogy 400e huf-ból csak olyan autót veszel amire állandóan költened kell. Az előző mitsubishi-met fél mill-ért vettem, és milyen meglepő, 5 évig amíg nállam volt állandóan csak költöttem rá, mert hol ez ment tönkre hol az. Szerintem gyüjtögess és egy fiatalabb autót nézz amivel egy darabig nem kell foglalkoznod.
2013. ápr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Én a toyota carinát ajánlom nagyon kényelmes nagy kasztnijú megbízható autó


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


az 1.6 benzines 6 liter körűl fogyaszt a 2.0 benzinest 7-7.5 liter attól függ hogyan tapossa az ember neki az öcsémnek ilyen 2.0 oyotája van nekem is ilyen van csak dízelbe az 5 litert eszik még ajóöreg szívófajtából de ezek abenzinesek sokkal jobban mennek egy fiatalnak gondolom ez is számít :)

2013. ápr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
macilaci,h h nem írja a nevedet a gyk?:D
2013. ápr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
valamit nyomkodtam és elbxodot már bocs a kifejezésért
2013. ápr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
vissza állítottam segítséggel nem is gondoltam rá hogy a beállításokban nyomtam el:)
2013. ápr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Golf es Civic biztosan nem...

mindegyik jo auto, de amit 400-ert megkapsz, abbol a szart is kitapostak a boyracerek

ha megbizhato autot akarsz, akkor keress valami nyugis, nem sportos kinezetu csaladias autot (ha talalsz pl. nem rohado Astrat, vagy valami nem szettaposott Hyundait, Toyotat, az jo vetel lehet)

de alapszabaly hogy hasznalt autonal NEM tipust, hanem allapotot veszunk!

2013. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
10%

de jó lehet a renault magene is jó áron vannak és viszonylag megbízhatók is ilyen is van a családban :)

nagy bátyámnak dízel van belőle 5.5 literes fogyasztással


[link]


[link]


de itt egy pár benzines ha neked jobban bejön esetleg a bendzsós


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. ápr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
már egyből vágtam h te vagy.macilaci-> toyota carina :DD
2013. ápr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
10%
XD
2013. ápr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!