Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudom, vagy milyen...

Benjike kérdése:

Honnan tudom, vagy milyen módon tudom meg, hogy egy autó hengerfejes-e, , , vagy csak kisebb baja van?

Figyelt kérdés

#Hengerfej problémák #és tippek.
2013. ápr. 25. 06:35
 1/6 anonim ***** válasza:
menni kell vele, ha fehéren ill. kéken füstöl akkor baj van.
2013. ápr. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha forr a víz az lehet termosztát is de ha nagyon nagy túl nyomás keletkezik a hűtőrendszerben akkor az hengerfejes
2013. ápr. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szolovjov ***** válasza:
Én autószerelőként ha gyanús a dolog, lehet leszerelném a hengerfejet és szemrevételezném. De nem tudom milyen tüneteket produkál pontosan az autód. Dízelek sokkal nagyobb eséllyel lesznek hengerfejhibásak, a benzinmotoroknál nagyon ritka jelenség.
2013. ápr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az is gyanús, ha a hűtővízben olaj van.
2013. ápr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hűtővízben olaj, olajban hűtővíz, (járatás után habzik az olajbetöltőnél az olaj) forralja a vizet, (bár ez nem minden esetben hengerfej probléma) a hengerfej és a henger illesztésénél szórja az olajat vagy a vizet illetve a kettő keverékét, kéken füstöl a kipufogó vagy ormótlanul nyomja ki a gőzt/vizet. (bár ez utóbbi sem jelent minden esetben hengerfej problémát)
2013. ápr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az utolsó komment biztató.

2013. ápr. 29. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!