Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Féktisztító spray-el befújhato...

Féktisztító spray-el befújhatom elektromos kerámia kályha főzőfelületét?

Figyelt kérdés
Kifutott a kaja,ráégett erősen,nem akarja a hagyományos kályhatisztító lepucolni.Valamint érhet gumis felületekhez is a szer?
2013. ápr. 25. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha forró, akkor semmiképpen, ugye elég gyúlékony a féktisztító. Egyébként a kerámiában valószínűleg nem tesz kárt, de ha van hozzá valami utasítás, akkor nézz bele előtte, hátha van lista az anyagokról amiket nem ajánlott használni.

Féktisztítóból is van többféle, ha van benne mondjuk aceton, akkor én nem fújnám rá műanyagra (ugye az a gumiszerű is valószínűleg műanyag, nem igazi kaucsuk-származék).

2013. ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
olyan gyorsan párolog,hogy nem fog kezdeni semmit a piszokkal...
2013. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vegyél hidegzsíroldót. Jó cuccok.

[link]

2013. ápr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek.Zsíroldót már vettem(Sidol),de semmi...S a féktisztítót is megpróbáltam,semmi baj a kályhával,de a ráégett kosz még mindig ott van...Gondoltam fontoskodok egyet a barátnőmnek,hogy micsoda egy szert találtam :) De eddig a kifutott kaja a győztes :)...
2013. ápr. 26. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!