Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul az autó?...

Miért nem indul az autó? 1989-es VOLKSWAGEN POLO (benzines)

Figyelt kérdés
Régi típus, de tavaly mindig pöcre indult, majd lett egy kis gond a gömbcsuklóval, így egész télen ált, ponyvával letakarva. A motorja kifogástalan. A héten kijavítottuk a futóművet aku maxon, benzin van. Két napja indítottam, igaz nem pöccre sikerült, de beindult, majd pár órával később már sehogy sem, azóta mindig próbálgatom, de semmi. Szikra van, benzint kap. Akkor nem értem mi a gond?

2013. ápr. 25. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

3 dolog kell ahoz hogy be induljon

szikra(elektromos ív)

üzemanyag bizonyosodj meg róla h biztosan kap e?

vagy önts egy kis üzem anyagot a hengerbe.

kompresszió.


De lehet ac pumpa is, de így sajnos itt csak tippelgetni fogunk tudni.

2013. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
indítózik rendesen? lehet nincs kompresszió valamiért vagy nem juttat benzint oda.
2013. ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Benzinszivattyú működik? Ha az igen, a benzinszűrő nincs eltömődve? Ha az is jó, akkor lehet továbbmenni, fokozatosan a hengerekig, hogy mindenhol megvan-e az üzemanyag.


Megpörgeti magát rendesen? Akku biztos, hogy be bírja pörgetni?

Azt honnan tudod, hogy kap benyát rendesen?

2013. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Benzin pumpa működik. Tegnap kivettem a gyertyákat nem mintha kellett volna, de azért lepucolgattam, megtöröltem szárazra, majd visszatéve próbáltam. Indítózik rendesen. Kíváncsiságból ismét kivettem 1 gyetyát és nedves volt, szóval kapja a benzint, viszont -segítséget igénybe véve- megnéztem, hogy tényleg van e szikra, de nem volt, szóval ezzel lesz a gond szerintem. Elosztóház megpucolva. Konkrétan azt nem értem, hogy pár napja miért indult és most miért nem. Motorikusan sosem volt gond vele és az elektronikával sem, futómű hibás volt, de azon már túl vagyunk...
2013. ápr. 26. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!