Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért moroghat a klíma?

Miért moroghat a klíma?

Figyelt kérdés
Mikor bekapcsolom a klímát, állandóan elkezd morogni, néha elég hangosan is. Ha lekapcsolom, a morgás megszűnik. Mi lehet a gond? Érdemes szerelőhöz fordulni vele? És előreláthatólag kb mennyibe fog kerülni a szerelés?
2013. ápr. 25. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagy csapágyas az agyrész...vagy maga a "béléssel " van a gond .

Vidd nézesd meg ,lehet olcsóbban megúszod amíg nem késő ..

2013. ápr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a szüleimé hivatalosan a kocsi, és ők csak halogatják... de akkor mindenképp elviszem én magam. nehogy a végén az egészet cserélni kelljen.
2013. ápr. 25. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Az, hogy megnézik, ingyen is menni fog, aztán majd ott kiderül. Most ez alapján itt neked nem fogják tudni megmondani. De nem inkább csikorgás lesz az, mint morgás? Nekem csikorog kb. másfél éve fűtés-nél, hűtésnél a klíma, egyértelműen klíma kompresszor, de szarok rá, majd mikor végleg kileheli a lelkét, akkor elviszem, még több is mint másfél éve csikorog gyakran, ha megállok lámpánál meg ilyesmi, menet közben soha. De működik rendesen, teljes értékűen. Nézesd meg azért, de valószínű te esetedben is úgy lesz, hogy bírja amíg bírja.
2013. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem kimondottan morog, nem csikorog. :) Mély, búgó hang, és csak a klímánál, fűtésnél nem, úgyhogy szerintem más lesz a gond, mint a tiédnél.
2013. ápr. 25. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!