Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gilera Runner 50-es robogómba...

Gilera Runner 50-es robogómba Malossi MHR replica 80 herger van, görgő és főtengely is lett cserélve azt mondták, szerintem pöröghetne jobban és végre is mehetne többet, most 90km/h?

Figyelt kérdés
Szerintem a karbi a bűnös weber 12-es van rajta, szerintem kicsi. Milyen karbit kellene rá vennem hogy jobban menjen?
2013. ápr. 26. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát érdekes játék. 90 km/h egyébként már bőven sok egy kiskerekű robogónak, sem a fékjeid, sem az egész szerkezet nem ilyen sebességre lett kihegyezve, ha érted mire gondolok ;) De ha mindenképp játszani akarsz vele, akkor minimum 19-es karbi, és végáttét módosítás, illetve sport kipufugó, amiket javaslok, de érteni kell hozzá.

A kétüteműek (kétütemű gondolom) érzékenyek a karburátor, légszűrű, benzinszűrő, és kipufogó nagyon pontos összehangolására, elképzelhető pl. hogy nagyobb karbival még ennyire se fog pörögni, elmegy az alapjárat stb.

2013. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi a 12es karbi ehhez. Kipufogó gyári? Mert az is lehet még baj!
2013. ápr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sito plus kipufogó van rajta,enm a legjobb.
2013. ápr. 27. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!