Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan diákmunka, ahol...

Van olyan diákmunka, ahol motorral kell futárkodni? (A1,125 köbcentis motorral? )

Figyelt kérdés

#motor #futár #motorosfutár
2013. ápr. 27. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Pizzafutárkodás talán, vagy nyáron a postán szokott lenni (legalábbis felénk), hogy a postások mennek szabadságra, és diákok veszik át a helyüket. Ehhez persze el kell múlni 18 évesnek, ha jól tudom.
2013. ápr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A pizzafutár szar meló. Én 125-ös ETZ-vel mentem Pécsett. Úgy evett 5 liter, hogy nem forgattam 4 fölé nagyon, ahol tehettem, ott leállítottam. Saját motort kellett vinni, benzinpénzt nem kaptam. Kaptam címpénzt(Ahány helyre mentem, annyiszor 100 ft) meg óránként 350 forintot kb. Viszont a borravalót megtarthattam. Első nap kerestem 12 órában 10 e forintot, ebből 2-t eltankoltam, maradt 8. Nem volt rossz fizu, csak másnap szétesett a kuplung, haza kellett mennem. Pont 0-ra jöttem ki aznap, utána közölték, h többet nem kell mennem. Lehet hogy máshol máshogy van, de itt így volt.
2013. ápr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen futárkodós melóra én csak 4 ütemű géppel kezdenék bele. A 2t városban bizony eszik.
2013. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, és 4T-m van.
2013. ápr. 27. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!