Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretném megszerezni idén az...

Rushid kérdése:

Szeretném megszerezni idén az A jogositványt. Milyen motort vegyek kezdés képen? Amit tudni kell rólam hogy 176 cm és 110 kg vagyok, és inkább a sport motorok felé húz a szívem és maximum 400 ezer forintom volna erre a célra.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 28. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezért az árért nem nagyon kapsz "normális" 'A' kategóriás motort. Sportmotort meg pláne nem, maximum pályamotort.


Vagy mélyebben a zsebedbe nyúlsz, vagy elfelejted a 'A' kategóriás sportmotor ambícióid. ( Egy egy jobb 400-as gépet még megcsíphetsz, bár én nem ajánlanám ha nincs motoroszerelői vénád - a magyar használtmotor piac 400-as szegmensében elképesztően kókányolt motorok vannak )

2013. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tévedés ne essék,attol függetlenül hogy A kategoriás jogsit szeretnék az nem jelenti azt hogy azzal a "rutinnal"ami egyenlö a nullával amit oktatásokon szerznék és mivel már öreg vagyok bohocnak és kedvem sincs a korházakat és a drága szervizt járni rögtön nem szeretnék egy 400-vagy 600 as gépet kezdö motornak . Megelégszem egy 125 illetve 250 es motoral amig nincs elég rutinom a nagyokhoz.Szóval felteszem megint a kérdést melyik tipust ajánlanátok,illetve a testalkatom mennyire hátrány egy sport motoron.
2013. ápr. 29. 00:59
 3/4 sanya93 válasza:
110kg-alatt nem igazán fog menni szerintem egy 125 ös gép , és még a 250 esnek se látom baromi sok értelmét alapból a sport motorok úgy ahogy vannak szarok a magyar utakra .D én túra enduro párti vagyok,nem azt mondom h. fújjj de szar ,én is vezettem már pár félét, de hát pl. a honda cbr600rr es élményémmel majdnem ottmaradtam az útszélén mert véletlenül belementem egy kisebb gödörbe... és én nem vagyok 110kg hanem 80, a futómű nem szar utakra lett tervezve többnyire a motorokon
2013. máj. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nagy gyakorisággal fogom járni a magyar utakat,mivel Ausztriában dolgozom/élek 2 havonta egy hétvégét ha haza megyek. És úgy döntöttem ha már motor akkor a zsebembe nyúlok mélyebben.Maximum 600 ezrem van de az a plafon. Szóval Még mindig konkrét válaszokat várnék sport illetve naked típusok érdekelnének, maximum 600 ccm-ig (ha az a vélemény hogy 110 kg alatt nem megy egy 125/250-s)
2013. máj. 1. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!