Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autónál mire utalhatn...

Használt autónál mire utalhatnak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

Egy 4,5 éves mazda5 ről van szó, a kereskedő szerint tip-top, hölgy tulajdonos, magyarországon vásárolt stbstb. szerintem ebből nem minden igaz. Kérlek írjátok meg a véleményetek. a hibák:

- a jobb küszöb 2 ponton rozsdás

- a JE felni sérült, a gumi ki van dudorodva

- a műszaki vizsga 2015/04 ig van, 4 év után nem vitték el műszakira

- a tárcsa fékek tök rozsdásak

- a bal első tükör hiányzik, le van törve


2013. ápr. 28. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra utal, hogy kevésbé jól szituált környéken állt az utcán az autó.
2013. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Napkiraly ***** válasza:
szerintem hiteles kocsi,bent állt vmi telephelyen
2013. ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idős autón rozsdát látnék, azon nyomban megfordulnék, és kisétálnék a kereskedésből. Lehet, hogy törve is volt.
2013. ápr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy ha csak nem nagyon olcsó autó, szerintem így a leírás alapján kizárt, hogy jó vétel lenne, de ha mégis baromi olcsó és gondolkozol rajta, kérdezd le a biztosítókat (pl. [link] ), az ilyen netes adatbázisokból nagy valószínűséggel kiderül, mi volt a helyzet a kocsival (nyílván ha tudod kinél volt korábban biztosítva, előnyt jelent). Amúgy a rendszámra lehet ilyenkor még figyelni, milyen betűkkel kezdődik (azaz tényleg 4,5 éve adták-e ki), de ilyen tünetek mellett én azt sem zárnám ki, hogy korábban taxisautó lehetett.
2013. ápr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!