Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan hozzam haza a motort...

Hogyan hozzam haza a motort amit kinéztem? (Budapesten-Nyíregyháza)

Figyelt kérdés
Találtam egy nagyon szép, jó állapotú simsont, feltudnék menni vonattal, csak félek,hogy nem bírna 300km-t ki Nyíregyházáig, szerintetek mit csináljak? Itt a közelben nem találtam semmi simsont ami jó állapotú, csak olyan motorokat amik kb. 200ezer körül vannak, és az nekem nem valami megengedhető 14évesen :D Robogózni meg nem szeretnék.
2013. ápr. 29. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyiért találtad ezt a motort?

Mert a logikus megoldásnak is komoly pénzi vonzata van: kocsival vinni utánfutót, azzal odamenni, felpakolni, majd haza. De a benzin is tutira lesz 10-15 ezer, útközben semmi garancia arra, hogy nem fog megsérülni.. Ja és mi van, ha mégsem olyan, mint a képeken és meggondolod magad? Feleslegesen utaztatok, benzineztetek?

2013. ápr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
50ezer, és ha jobban belegondolok, ez egy régi motor szóval nem hiszem,hogy olyan megbízható, és ha meg 65 ezer benzinnel+ ott kajálni meg ilyesmi mert ugye elég hosszú út, már lassan 70 is megvan annyiból meg sokkal közelebb is tudnék venni, maximum rosszabb állapotú, de lehet később fejleszteni. Tehát nem tudom, más olcsó megoldást meg nem igazán tudok.. :/ A vonat sem olcsó + benzin is kell hazajönni ha azt választom.
2013. ápr. 29. 15:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Jaja, ezért szóltam én is. Az elhozásnak is lesz kb 20 ezres költsége. Lehet, hogy annyival többért tudsz már helyben, vagy legalábbis a közelben venni, és inkább a motorra költsd a pénzt, mint vonatjegyre.
2013. ápr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most lesz a ballagásom szóval akkor lehet tudok szerezni pénzt egy jobb motorra, ami közelebb van, 50-100km lenne még jó max. Messzebbre nem igazán mennék érte.
2013. ápr. 29. 15:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg elmész, ráülsz és hazarobogsz vele.

300km nem a világ vége, van olyan aki Simsonnal meszebbre is merészkedett.

2013. ápr. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De nem vadidegen simsonnal, 0 km vezetési gyakorlattal.
2013. ápr. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor is kalandra fel! :)
2013. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!