Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda 120-asról mi a véleménye...

Skoda 120-asról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi ,hogy érdemese egy ilyen autóba befektetni első autónak.Ezen kívül esetleg javíthatósága,alkatrészárak,fogyasztás stb.......

2013. ápr. 29. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem érdemes. Saját korában sem volt egy túl jó kocsi. Egy Swift is sokkal jobb kocsi. (pl van benne fűtés, nem forr fel a motor)
2013. ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen kocsit már nemigen vesz az ember. Akinek meg van az örülne ha valaki pénzt adna érte.
2013. ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyet értek atöbbiekel nem éri megmelesleg mai forgalomban már nehéz velük felvenni aforgalom ritmusát de ez még nem is olyan nagy gond nagyobb sebességnél vagyis 80 km/h nagyon mozog az eleje mert a farában van amotor és mint ahogy elötem is írták egy régi swiftel jobban járnál mg a skoda 120 tól is kevesebbet fogyasztanak
2013. ápr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első autó, tehát feltételezem, hogy még fiatal vagy. Már dolgozol, ha egy autót fent tudnál tartani.

Nem tudom biztosan, de a mai trendből kiindulva, talán még nincs saját családod. Így nagyon jó helyzetben vagy abból a szempontból, hogy ha nem vagy nagyon költekezős, egy-két év alatt össze tudsz spórolni valami értelmesebb autóra valót. Ha nincs feltétlenül azonnal szükséged egy autóra, pl munkád miatt, akkor én ezt tanácsolnám neked.

2013. ápr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

vagy ha nagyon autót akarsz akkor inkább egy négyütemű vartburgot vegyél valamivel jobb a régi 120 skodtól ja és német a wartburg a skoda meg szlovák ha jól emlékszem


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. ápr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézegettem őket én is, de rájöttem hogy nem éri meg. Ha veszel egyet 100 ezerért, mire a neveden lesz, meg használni is tudod addigra 250-300 ezer Forintba lesz. Lassú is, nagy szerviz igényű autó, a teljesítményéhez képest nagy fogyasztással. Kívülről lehet szép állapotú, de a lemezek alatt már lehet hogy rendesen rohad, mint nekünk anno a DAciánk. Akkor inkább 100 ezerrel többért egy ezres Swift. Ritkán romlik el, a kis 3 hengeres varrógép motorral is jobban megy mint a skoda, és nem is fogyaszt sokat. 200 körül mér egész tűrhetőeket kapni. Az alkatrész ha kell ehhez is olcsó.
2013. ápr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nagy gyuri ***** válasza:
Csak a baj lesz vele hidd el nekünk volt anno vadi új,télen ha el indul még járatni2X annyit mint egy ugyan olyan KGST autót.Nem megy,nem a száguldásra gondolok de egy nagyon lusta,öregemberes autó.Alkatrész biztos van hozzá tengernyi, inkább egy jó ladát javaslok.
2013. máj. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!