Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi lehet egy külföldi G-s...

Mennyi lehet egy külföldi G-s Astra regisztrációs díja?

Figyelt kérdés

Van egy szép G-s Astra megszeretném venni, de külföldi papiros, mennyi lehet a magyar országi üzembe helyezés dìja, hogy magyar papiros legyen.

Segìtsetek jöhetnek tanácsok elsö autóm lesz.



2013. ápr. 29. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
legalább 300.000 ft ke inkább nézzél magyarországon egy jó álapotú keveset futot g astrát még ha az ország másik végén is van akkor is jobban megéri mint külföldről hozatni be
2013. ápr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi macilaci 300 az sok de a válaszod hasznos
2013. ápr. 29. 17:18
 3/6 anonim ***** válasza:

300?!?!?!? még mit nem

most hoztam be 1996os e36 318 tds-t, euro 3-as, 1665 köbcenti műszakival forgalmi rendszámmal regadóval együtt volt 160-180 ezer forint, a g astrára ez még kevesebb lesz, mert gyanitom jobb környezeti osztály, valsz kisebb köbcenti, és évjáratban is jobb

2013. ápr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a maximum árat mondtam utólsó mert nem csak abenzinest hanem ad ízelt is számoltam ha akérdező nettántán azt akart voln hozni miért egyből csak abenzinesre gondolsz .szóval jogtalanúl estél nekem és pontoztál le mielött beszolsz gondolkozz elötte :)
2013. ápr. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia, én nem pontoztalak le nem foglalkozom ilyesmivel, és én is dieselről beszéltem, nem tudom ki emlitette hogy csak benzinesről van szó
2013. máj. 10. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ok bocs utólsó
2013. máj. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!