Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó vásárlásnál meddig...

Autó vásárlásnál meddig "mehet" el a vevő? (Folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Tehát, ha autót akarok venni ti meddig engednétek, hogy "elmenjek"? Pl. autószerelőnél megemelni a kocsit és úgy ő átnézi, vagy kompressziót mér stb


Ti mit engednétek?


Kis ccm-es öreg dízelről pár gondolatot írnátok?


Pl.:


[link]


[link]


Vagy ilyen árkategóriában mit? 200.000ft-ig. Biztonság, kényelem nem lényeg! Nem kell se klíma, se szervó. Ne foglalkozzatok vele :-)



2013. ápr. 29. 17:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Írjatok minél többen.
2013. ápr. 29. 17:19
 2/10 Vizéli László ***** válasza:
Hát ha én el adnám az autóm én felőlem a jelenlétemben azt mér rajta, amit csak szeretne ha fizeti a költségeit.
2013. ápr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Aki korrekt, az természetesen megengedi, hogy alaposan átnézd. Aki akadékoskodik, ott már valami nem ok. Mondjuk nem szabad elvárni egy 200e-es autótól, hogy költségmentes legyen.
2013. ápr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze, ez igaz! De azért ki lehet szűrni a tényleg hulladékot ami már a következő sarkon lerohad.
2013. ápr. 29. 19:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is mindent engedek a jelenlétemben.

Viszont a helyedben ennyiért nem vennék autót. Max 1-1,5 éven belül rá fogsz költeni még egyszer ennyit.

2013. ápr. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én olyan embertől nem is vennék autót, aki nem engedi, hogy átnézesd minden apró részletét, ott valami mismásolás van. Egyébként meg ahogy előttem is mondták, ha eladó lenne a kocsim felőlem bármit megnézhet rajta, csak fizesse :D
2013. ápr. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem VW I-es 1,6D volt, szerettem, viszont sokat kellett volna ráköltenem, hogy megint egyben legyen (motor, fék,elektromos dolgok). Aki már eddig karban tartotta, és a vizsgán is átment, az majdnem biztos, hogy egyben van. VW II-ről irnak még jókat, azért én már azt nézném a helyedben.
2013. ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ennyid van, ennyid van, hiaba irjuk hogy vegyel dragabban, szerintem... Nem kell az hulladek legyen annyiert, az elso kocsim nem kerult 200-ba sem, de nyekkenes nelkul levitt Olaszorszagba meg vissza. Egyik baratom meg az egy millios kocsijaval nem mert mar elindulni a tescoba, szoval, tenyleg autoja valogatja. Tolem eddig minden kocsimat ugy vittek el, hogy semmit se neztek meg rajta, sot, az elso kocsim ugy ment el, hogy a motorhaztetot sem nyitotta fel a manusz, mert ugy tetszett neki. Hat na, vannak ilyenek is :) Viszont En az osszeset ugy vettem meg, hogy elmentunk egy altalam valasztott helyre motordiagnosztikara, meg felemeltuk atneztuk. Alku alapnak is jo, valami aprosagot ugy is fogsz talalni. Viszont egyszer igy usztam meg egy vszinuleg gyurutorott kocsit, szoval, megeri azt a par ezer forintot. Aki meg nem akarja engedni az azert van mert tudja hogy szar, allj is tovabb kerdes nelkul! Most oszinten: ha te tudod hogy nem fog semmi komoly hibat talalni, miert ne engedned meg? :) sok sikert!
2013. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Közben "beleszerettem" a W123 szériába :D
2013. máj. 22. 21:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes :) (Y)
2013. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!