Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megcsináltam kb 2 hete a B...

Danika84 kérdése:

Megcsináltam kb 2 hete a B kategóriás jogositványt. Elmentem a hivatalba készvan minden papír, csak a jogositványra kell várnom hogy kipostázzák, esetleg nemlehetne felmenni érte? Ha igen akkor hova?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
A Jóistenhez! Harminc napig türelemmel kell lenned!
2013. ápr. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az igénylésnél kellett volna kérned, némi plusz díj fejében lehetőség van személyes átvételre abban az okmányirodában, ahol kérted a jogsit.

De akkor is 30 nap a határidő, szóval hívhatnak akár a 30. napon is, hogy készen van.

Nevedből ítélve már kb 29 éve élsz jogsi nélkül, 30 nap ehhez képest szerintem teljesen kibírható. Vagy nem?:)

2013. ápr. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Személyes és postai úton való átvételhez sem számítanak fel semmiféle díjat...
2013. ápr. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Természetesen a 4.000ft-os illetéken kívül.
2013. ápr. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor már ez is változott, régen postán ingyér küldték, személyes átvételnél valami pici pluszt kellett fizetni.
2013. ápr. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitséget!, 18 vagyok, csak 84 et írtam 94 helyett, most tettem le a b jogsit pár hete, csak nembírom kivárni :)
2013. ápr. 30. 15:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj lesz.
2013. ápr. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!