Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogót szeretnék vásárolni....

Robogót szeretnék vásárolni. Néztem már minden fajta motort, de nem tudok dönteni. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Barátok erőltetik,hogy vegyek egy régebbi olasz motort, de nekem nagyon bejönnek az új motorok (Keeway RY6,Motowell Magnet RS) és most ezen gondolkodok, megéri-e beruházni egy ilyenre, természetesen újra? Esetleg véleményt tudtok mondani a RY6-ról? (azon kívül, hogy szar kínai)


Tapasztalatok,vélemények érdekelnének.



2013. ápr. 30. 15:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tudom. De ha beválik, jó vétel volt.
2013. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nos, a vétel megtörtént, a Keeway RY6 mellett döntöttem. Újonnan vettem, 1 km volt benne, 1 hónap alatt bele tettem 600km-t, most voltam szervizbe, fojtással ment alattam 60-at, nyúztam is rendesen, ártani nem ártott neki,hisz a fojtás benne volt és most a megfelelő bejáratásnak köszönhetően, kivették a fojtást és 70-et megy utazó tempóban, de ha nyél gázon megyek, akkor a 80-at éri a mutatót. Én 65kg vagyok, de eddig nagyon megvagyok elégedve vele. Kényelmes, fürge, szép, jó.
2013. jún. 6. 00:04
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem eddig egy lámpa cserém volt, meg egy olajszintmérő csere a garanciában. Állítottam magam a karburátoron így most finomabban lehet neki adni a gázt. Még csak 70-el mentem vele, a 85-öt már nagyon a 10000 RPM határán adná le, nem tenne jót neki. A fényszórókon is állítottam egy kicsit, most lesz benne a 2000 kilométer. Az utcán is sokan megnéznek vele, elégedett vagyok.
2013. jún. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

~4500 km. Őszinte leszek. Ami hibák eddig jelentkeztek: műszerfal. Nos ez tuti szériahiba, a harmadik van már benne, az első kettőnél ugyan az a probléma jelentkezett, egy idő után nem mérte a sebességet, össze-vissza villogott a kijelző és nem számolta a kilométereket + a nullázható km el is veszett benne. Ezen kívül a kormány csapágyon igazítottak, egy kicsit lötyögős volt. Minden nap járok vele. Amit még javíthatnának rajta, az a benzintank szintjelzője. Az alsóbb tartományokban eléggé pontatlan. Meg az indexnek sem ártana egy kattogós visszajelző. Örülök viszont, hogy nincsenek bosszantó problémák, a mindennapokban vígan el lehet vele lenni.


Kérdező: mik a tapasztalataid a Keeway-el kapcsolatban? Hogy működik a járgány?

2013. okt. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 makker válasza:
A nagybátyám tervezte a Motowell Crogen RS névre hallgató robogót..és persze hogy azt próbáltam ki ( és azt a motort használom már 1-2éve). Nagyon bejött, kényelmes, megbizható, hiába "kinai" sok motor meg se közeliti ezt a mocit. Csak ajánlani tudom!
2014. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Keewayt is néztük, de a Linea max a nyerő.

Használat majd megmondja.. jól jár e vele a használója...

2018. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!