Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nincs vagy csak 1-2...

Miért nincs vagy csak 1-2 olyan 4t 2t motor ami dizeles?

Figyelt kérdés
2 kerekure gondoltam

2013. máj. 2. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert nagyon nehéz a dízelmotor a benzineshez képest! Mellesleg nem olyan egyenletes a járása, mint egy benzinesnek, ami kényelmetlenné tud tenni egy pár órás utazást.
2013. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Négyütemű még csak-csak előfordul, de kétütemű egyszerűen megvalósíthatatlan motorkerékpár méretben. Mozdonynál, hajónál kisebb járműbe nem nagyon építenek be kétütemű dízelt.
2013. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan jó hogy járnak ide félanalfabéták, nekállnak privátban osztani az észt. Ezt most kaptam:


"A válaszodra tájékoztatlak, hogy az összes Nohab és Szergej dízelmozdonyban kétütemű dízelmotor van.Hitted volna?"


Kedves okoska, mielőtt osztani kezded az észt, győződj meg róla, hogy legalább neked van-e elég, tudsz-e miből osztani. Mert ebből nem úgy tűnik.

Azt írtam, hogy mozdonynál, hajónál kisebb járműbe nem nagyon tesznek kétütemű dízelt.

És képzeld el, tudtam hogy a Szergejben és a Nohabban kétütemű dízel van. Amúgy a becsületes nevük M61 és M62.

A remotorizált Szergejekben amúgy már Caterpillar négyütemű motor van.

Leülhetsz, egyes!

2013. máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!