Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sor 4,250/400 ccm3? Miért...

Sor 4,250/400 ccm3? Miért mondják sokan, hogy kerüljük?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon is sokszor láttam, hogy egy motorról véleményt alkottak, de végén odatűzték, hogy sor 4 250/400 asokat kerüljük. Mi a kiemelkedő problémája? Szerintetek?

2013. máj. 2. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel gyengébbek mint a nagy köbcentis motorok, ezért rövidebb a végáttételük is, Ezért ezek a motorok jóval többet forognak ugyan akkora sebességnél. Tehát gyorsabban elkopnak. Egy egyszerű példa: egy Simson meg egy 250-es MZ egymás melett haladnak 60-al. Melyik bírja tovább? Persze hogy az Mz.
2013. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És akkor jobb a 2 henger? Ezeknél a köbcentiknél? vagy?
2013. máj. 2. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert ezek 16-18 ezres fordulaton is pörögnek, és muszáj is ott tartani őket, hogy menjenek. És mivel már mindegyikben van sok kilóméter, mivel a legfiatalabb ilyen motor is van vagy 10 éves, igy mind szét van hajtva. Egy kéthengeressel sokkal kénylmesebb a motorozás, mert nem kell 100szor visszaváltani rajta egy kilóméteren belül, és jóval tartósabb is. Én is valamikor akrtam egy 250-es ZXR-t, de inkább lemondtam róla.
2013. máj. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem meg 250 bandit volt és megszívtam, de már mindegy :D
2013. máj. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudnátok akkor ajánlani A2 jogosítványhoz megfelelő gyorsasági motort?
2013. máj. 3. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!