Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Belemegy ebbe egy 5000-es motor?

Belemegy ebbe egy 5000-es motor?

Figyelt kérdés

Van egy 5000-es BMW motorom és ebbe az autóba szeretném beletenni,mert kis autót szeretnék,de az 5Le egy kicsit kevés.Volt már ilyenem,abban egy busz ablaktörlő motor volt,de az volt a gond vele,hogy kb 3km-t ment előre,aztán meg 3at vissza.Ja és még annyit,hogy a rendőr kiszúrja hogy nem a gyári motor van benne?Csak értelmes válaszokat kérek!Erről lenne szó:

[link]


2013. máj. 3. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Mi van? Nálatok ma van a ballagás a középiskolában, azt' az alsóbb éveseknek nem kellett menni díszíteni?
2013. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, meg szét is hullana út közbe.
2013. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Aha, persze. Igaz nem bele, de segítek: hegesztünk zártszelvényből tartót a tetőre (amit aztán colos vízcsővel kimerevítünk, mégis versenysport, nem?), rá a motort, aztán - mivel BMW, ezért gondolom a váltó hátulján van a kihajtás - két lánckerékkel meg 5 méter lánccal leviszsük a hajtást a hátsó tengelyhez. Maximum a mostani hátsó felfüggesztést kidobjuk és valami Zsuk, GAZ vagy UAZ hidat bedobunk alá. Természetesen laprugókkal együtt, nehogymá... Utána üvegszálból csinálunk borítást a láncra és senki nem veszi észre a turpisságot.


Csak alufelniket vagy matricákat ne tegyél rá, azt egyből kiszúrná a rendőr és dugába dőlne a jó kis tervünk...

2013. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ha a tetőn lenne a motor,akkor könnyen borulna.Meg mindenki azt hinné,hogy azért raktam oda mert menőzni akarok.
2013. máj. 3. 11:31
 5/9 A kérdező kommentje:

Valahogy így nézne ki a motor a tetőn.Nekem annyira nem tetszik,de ötletnek nem rossz

[link]

2013. máj. 3. 11:34
 6/9 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
100%

K ügynök sajnos nem ért hozzá! A tetőt kell levágni, a merevítést természetesen meg kell csinálni, és a motort az utastérbe rakni. Na jó, a Zuk futómű kell hátra. A kezelőszerveket, és az ülést kell a tetőre költöztetni, így a menetszél kellemesen borzolja majd a hajadat, és nem lesz borulékony sem. Fokozható az egész egy katapult üléssel.

És mehet a matrica is: green car, co frei, kis virágminták, ezekkel is feldobhatod.

2013. máj. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Simán belefér, nekem egy Suzuki Swiftbe van betéve egy 13 literes John Deere motor, de más váltóval, igy bir menni 300-al. És csak 4,5 litert eszik százon, de nagyon bir menni.
2013. máj. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak azzal az a baj,hogy nem személyautóba tervezték és inkább nyomatékos,nekem meg gyorsulgatni kéne.A váltót meg nem akarom lecserélni mert most volt olaj cserélve benne.
2013. máj. 3. 16:26
 9/9 anonim ***** válasza:
De nekem spéci váltó van ehhez a John Deere motorhoz, igy jó gyorsulásra is, bár megértem, hogy nem akarod a váltót cserélni, ha most volt benne az olaj cserélve :D
2013. máj. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!