Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonon hol tudok a kuplungon...

Simsonon hol tudok a kuplungon állítani?

Figyelt kérdés

Ha tövig be van húzva és sebességeb van akkor is megy előre ma motor és ezért szeretnék rajta állítani...lécci írjátok meg h hol lehet és h mitcsináljak és hogyan....és ha kérhetem szájbarágóssn mert nem agyon értek hozzá..:P

Előre is nagyon szépen köszönöm:)


2009. szept. 28. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
A bowdennél a végén van egy csavarható vég. Azzal játsz
2009. szept. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kuplung kar végén ahol jön ki a bowden
2009. szept. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

az már teljesen kivan tekerve, de megoldódott, köszönöm, hogy írtatok...szétkellet szednem a blokkot de sikerült xD

mégegyszer köszi:D

2009. szept. 28. 20:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon értesz hozzá akkor nagy bátorság szétszedni egy motort.....ráadásul ennyi idő alatt.
2009. szept. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, hogy nem volt beakasztva a bowden a blokknál... :D
2009. szept. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nagy bárorság, de sikerült..:)

be volt akasztva...nem vagyok vmi nagy zseni de azért ennyire hülye nem vagyok... -.-"

2009. okt. 2. 21:36
 7/8 A kérdező kommentje:
jah meg még az uccsónak...ha nincs beakasztva akkor nem csak megy a motor ha be van húzva és sebességbe van hanem ha berakom le is fullad...és azért ilyen hülyének nem kell nézi kis köcsög...ennyire nem vagyok az mert mégiscsak szétszedtem a blokkot és belül állítottam rajta...de te biztos vmi kis bu*i vagy aki osztja az észt aztán fingja nincs az egészről...:@
2009. okt. 4. 19:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire szedted szét a blokkot, de nem kellett volna.

Kuplung oldali deknin piros kupak alatt van az állítója.

Általában krova fér be, azt nem tudom sajnos hogy merre hogy kell állítani.

2010. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!