Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a külömbség az eredeti és...

Roli901214 kérdése:

Mi a külömbség az eredeti és az utángyártott ŠKODA OCTAVIA lámpák között?

Figyelt kérdés

Kitört a 2es OCTAVIA-m hátsó lámpája és kell vennem újat de óriási külömbség van az árak között az original majdnem duplája, képeken nem látok külömbséget a két lámpa között. Ha nem eredeti bal hátsó lámpát veszek az eredeti jobb hátsó lámpa mellé mennyire lehet majd észrevenni? Nem fog igen elütni a kettő?


Ilyenre gondolok 30€, az eredeti 58€


[link]



2013. máj. 3. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

nem fog elütni, ugyan úgy néz ki

(különbség)

2013. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jójó tudom, elírtam. :) Akkor nem feltétlenül kötelező iylen karosszéria alkatrészekbe eredetit venni ugye? Másképp gondolnám ha a motor alkatrészekről lenen szó! Oda feltétlenül. Ha nem fog elütni a 2 lámpa, mindenképp az olcsóbbat rendelem. Köszi!
2013. máj. 3. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen utángyártott lámpáknál (és egyébként a karosszéria elemeknél is) az a gond, hogy kinézetre okés az eredetihez, úgy néz ki. DE! Ha bekerül a helyére, akkor jön a meglepi, hogy bizony nem minden esetben úgy áll a helyén, mint kéne. Arra gondolok, hogy a lámpa és a sárvédők, illetve a csomagtérajtó közötti rések, hézagok nem akkorák lesznek, mint az eredetinél, ergo állítgatni kell (már amennyire lehet). Ez persze csak nagyon közelről tűnik fel, messziről nem látni eltérést a hézagoknál.


Mondom mindezt úgy, hogy apám karosszéria lakatos, kismillió lámpát, és sárvédőt (küszöböt, motorháztetőt, stb) cseréltünk már itthon utángyártottra. Nagyon sokukkal nem kis meló van, mire úgy áll, hogy elfogadható legyen.

A DEPO-s lámpák egy külön állatfaj (láttam ,azt linkeltél). Na, abból még nem volt olyan, amit úgy hoztak, hogy frankón álljon egyből.


Persze nem lebeszélni akarlak, isten ments! Én se vennék az enyémre eredetit (max bontóban keresnék, hátha), ha feleannyi az utángyártott. De piszmogni lehet vele arra készülj fel.

2013. máj. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mar en is ott tartok hogy eredetit veszek igaz duplaja de eddig mindenki akinek mondtan ezt ajanlottam. Kössz szepen a valaszt hasznos volt igen en is hasonlotol tartottam h nem fog passzolni meg ilyenek de akkor inkab lb megveszem originalon es meg örülhetek h nincs olyan borsos àra mint egy passat hatso lampanak pl.

...

2013. máj. 4. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!