Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 150-es MZ ETZ sportkipufogó?

150-es MZ ETZ sportkipufogó?

Figyelt kérdés
Gondolkodom azon, hogy veszek egy gyári sportkipufogót a 150-es MZ ETZm-hez. Attól fog változni a teljesíménye, erősebb, vagy gyöngébb lessz azon kívül hogy nagyobb hangja lessz? Amúgy a 250-es ETZ-é jó rá, vagy azzal ne is próbálkozzak?

2013. máj. 3. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyári kipufogóval viszonylag széles fordulatszám tartományban van ereje. Rezóval egy bizonyos fordulaton fog jóval jobban menni mint a gyárival, viszont alatta és fölötte gyengébb lesz.
2013. máj. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2T motor lelke a kipufogó. Ami MZ esetben eléggé jól van a motor karakterisztikájához tervezve. Persze egy kicsit lehet finomítani rajta, de nem sokat és nem olcsón...

Vagy amit az előttem szóló írt, a rezó. Azzal meg egy adott tartományban(amire meg van tervezve) erősebb lesz a gép, de a többiben gyengébb.


250-es karakterisztikája meg teljesen más.

2013. máj. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 piki24 válasza:

Az elöttem irok már leirtak szinte mindent.

"gyári sportkipufogó" ilyet honnan tudsz szerezni?

A boltba kaphatok 90% a vas árát nem éri meg,ugyhogy olyat semmi képp ne vegyél.Vagy valakivel számoltass ki egyet vagy vegyél utángyártottat,de legjobb egy elfogadhato állapotu gyári.

2013. máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából azért akarom lecserélni, mert az alja rendesen megvan horpadva, és ez szerintem megakadályozza a kipufogógáz áramlásának az útját. De így is elég jól megy/húz.
2013. máj. 4. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!