Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy golf 4 pdtdi-m és...

Leander0101 kérdése:

Van egy golf 4 pdtdi-m és tönkre ment a kuplung ill. a kettőstömegű lendkerék nem egy olcsó dolog hozzá egy szett! Valahol hallottam hogy a kettős tömegű lendkereket lehet helyettesíteni egy kiváltó szettel?

Figyelt kérdés
Ha igen árthat e valamilyen téren a járműnek
2013. máj. 5. 10:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Semmit.Új koplungszett és sima kuplungtárcsa a kettőstömegü hejett.A kettőstömegü azért van,hogy finomabb,lágyabb legyen az elindulás.Én már évekkel ezelött kicseréltem már el is felejtettem,észre se veszed ,hogy mi van benne és tökéletesen működik.
2013. máj. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%

Nem az indulás miatt van benne ! hanem a "robbanás " miatt amikor gyújt a henger a káros ellenlökést így nyeli el . Fixált kuplungal jó esélyed van egy főtengely törésre ! Egyébként a Valeo készít ilyen szettet módosított tárcsával ..de én személy szerint a pd-be nem merném bele tenni ..

Küld egy motorkódot ,adok egy jó árat (gyári szettre )

2013. máj. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egy elég jó cikk a témáról. Dönts belátásod szerint.

[link]

2013. máj. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó Mindezt az elindulásnál veszed észre .A főtengely törést meg hadjuk már,te vedd meg magadnak a kettőstömegüt a kérdező meg döntse el,hogy kinek hisz.Én tapasztalatból irom énis igy használom ab kocsit,egyébként autószerelő vagyok.Ismerettségi körömön belül senkinek nincs már kettőstömegü a kocsijába.
2013. máj. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%

Furcsa ,hogy szakember lévén nem találkoztál főtengely törött dieselekkel ...

Igen döntsön a kérdező , de nem véletlen van annyi ellenérv a fixes megoldásra ..

Te milyen autóba tetted ?

(ja én se hentes vagyok )

2013. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
Skoda Okávia 1.9 TDI .Azért aztis mérlegeljétek,hogy 5-600000-et költesz az autóra vagy 120-150000-et.A totalcaros szakirodalmakra ne adjon senki ott nemirhatják azt,hogy persze cseréld ki nyugodtan azt amit sok év alatt fejlesztettek ki az autógyártók.
2013. máj. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

totalcar most japán barát lett:)

Havernak sem kettőstömegű ban már a passatban.

Eddig nem vett észre különbsgéet.

2013. máj. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
cca.250Le-s Tdi-m van ,nem tört el a gyári főtengely... és nem kettőstömegű van benne....
2013. máj. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%
Még nem...
2013. máj. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lassan 100e km van benne,igazad van,most már ideje lenne...
2013. máj. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!