Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a gyorsabb, jobban...

Melyik a gyorsabb, jobban gyorsuló, kezelhetőbb autó? A Koenigsegg agera R vagy a Bugatti Veyron Super Sport?

Figyelt kérdés
Én a Koenigsegg agera R-re tippelnék!

2013. máj. 5. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Erre nagyon sok tizenéves fog tudni válaszolni. A legjobb helyre tetted fel a kérdést.
2013. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Azt elfelejtetted odaírni hogy csak azok válaszoljanak akiknek van tapasztalatuk mindkét autótípussal.☺
2013. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De akkor melyik a jobb?
2013. máj. 5. 22:00
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

Nekem személy szerint a Bugatti formavilága nem tetszik, szóval a Koenigsegg szimpatikusabb. A Bugattiról még annyit, hogy majdnem 1900kg, szóval hiába 1000LE fölötti a teljesittménye, olyan lehet irányítani, mint egy tank... Na jó, biztos nem olyan, de ez egyik se versenyautó, egyik sem a legkezelhetőbb, csak simán gyorsak. Én a luxussportkocsi kategóriába sorolnám őket, ami nem arról szól, hogy mennyire kezelhető. Csak presztízs... Közúton kihasználhatatlanok, pályán meg sok olcsóbb kocsi lemossa őket. Pl.: Ariel Atom, Radical SR3, Praga R1, Porsche 911 GT3 RS/GT2, Pagani Zonda R (talán ez annyira nem is olcsóbb...)

Ha eldöntötted, melyiket veszed meg, és már a garázsban fog állni, csak szólj, szivesen megpróbálom és nyilvánítok róla véleményt :)

TV-ben láttam, hogy ha a Veyronnak nagyon odalépsz, akkor 12 perc alatt kiüríti a 100-literes tankot. Hajrá! :)

2013. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Thomech ***** válasza:
93%
Csak kíváncsiságból megkérdezném a kérdezőtől, miért van annyi pénzed, hogy nem tudod eldönteni melyiket kérd apucitól? Vagy csak egyszerűen álmodozol?! :)
2013. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
tapasztalatból mondom, hogy a veyron:)
2013. máj. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
én próbáltam mind a kettőt a agera könnyedebb de a bugati az mindent visz aztán felébredtem és rántottam egy párat a 23cm farkamon na az isten ajándéka nekem és ehhez nem kell faroknövelő luxuskocsi
2013. máj. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy hülyeség, de a Gumpert Apollo az úgy tudom jobb mint a Bugatti, ha azt nézzük pl pályán mit teljesítenek.
2013. máj. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Hát nekem volt mind a kettő, elég jól mentek, nem nagy különbség volt köztük, csak azt nem szerettem, hogy mikor tankoltam 2000 forintért, akkor még 5 kilómétert sem tudtam menni vele, megint kifogyott. Ezért eladtam őket, és vettem inkább egy Suzuki Swiftet, 98-as évjáratút.
2013. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
28%
Utolsó mivan? Te aztán milliárdos lehettél
2014. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!