Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Baj ha nem hőálló?

Baj ha nem hőálló?

Figyelt kérdés

Lefújtam a fék dobot és nyerget pirosra, utána vettem észre hogy a festék nem hőálló. Nagy probléma ez?

Illetve a dobot probáltam drótkefézni és rozsda marozni, de még így sem lett teljesen sima. Mit lehetne tenni hogy sima legyen a felülete?


2013. máj. 6. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel a fék használat közben nagyon melegszik (végűlis a mozgási energiát hőenergiává alakítja) szépen le fog jönni a nem hőálló festék. Tehát igen, baj!
2013. máj. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
max köszörüléssel lesz sima, a nem hőálló festék pedig le fog peregni róla
2013. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
33%
Nem nem baj. Nekem 2 éve van lefújva mindkét autón nem hőálló festékkel és még csak egy kis kopás vagy lepergés sincs rajtuk pedig magasnyomású mosóval szoktam nekik adni mikor autómosás van. Igaz én nem taposom állandóan a féket mint általában az emberek.
2013. máj. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!