Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Körülbelül mennyit fogyaszt...

Körülbelül mennyit fogyaszt autópályán a Suzuki Swift 1.6 GX?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 14:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%
# 9/10 te gondolkoz már.nem azt írtam hogy 1-2 literel kevesebbet fogyszt hanem te kezdted hogy agyári értékhez hozzá kell rakni két litert én csak ara mondtam hogy ilyen alapon akkor le is lehet veni 2 litert afogyasztásból ezek a a suzukik tényleg agyári értékek szerint fogyasztanak.
2013. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
az eco xar motorokat ne számold azoknál csak a reklám volt a cél hogy eltudják adni az autókat a suzukinak nincs szüksége ilyen reklámfogásokra mert asuzut csaka szegényebb emberek veszik hogy minimumbérből is legyen legalább egy autójuk ami elvisz a-b és nem avillogás acél vele:)
2013. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

tessék itt van ezt a típust használók véleménye

[link]


[link]

akár hol nézem minden hól kb ugyan ezt a véleményt írják

és kb azt mondják amit én ez nem golf vagy astra hanem suzuki !!!!

2013. máj. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Suzuki tulaj vagyok. 1.0 suzuki még 8 liter fölött is eszik GPS szerinti 130nál (balcsi oda vissza pályán) és majd szét esett. DE 80-al és minimál várossal ki lehet hozni a 5,5 litert.


Ezért vettem egy 1.3-ast szinte ugyanúgy eszik mint a 1.0-es de cserébe legalább megy is.

2013. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
egyet értek a 14es válaszolóval. pályán 130-140es tempót tartva olyan 6-6,5 egy 90-100as tempónál viszont 5-5,5 a fogyasztása az 1.3nak. az 1.6-nak a 6-8 liter reális fogyasztás.
2013. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!