Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valki! akinek bashan 200-as...

Valki! akinek bashan 200-as qvad-ja van, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és szeretnék eggyet. szerintetek jó?
2013. máj. 7. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem nincs ilyen kvadom, mutatnál róla képet? kínia? szerintem kínai, ha automataváltós nem szabad megvenni, legyen manuális! legyen kuplung és váltó, én pár napja mentem egy keeway GTX 300-as munka kvaddal, automata volt, hát nagyot csalódtam benne! azt mondták hogy 50-60 lóerő, meg mittudom én, és mikor mentek vele akkor elvoltam ájulva, mindig padlógázt adtam neki és alig ment, egy elég rendes emelkedőn megálltam vele, és ott hogy elinduljon és felmenjen padlógázt nyomtam neki és erőlködött mint az állat, nagyon nagynehezen felment de alig akart felmenni, aztán itthon kiderült hogy 20 lóerő csak, mert megnéztem a neten, meg 260kg, kínait és ilyen kis köbcentist nem szabad venni, minimum legyen 300ccm-os sport kvad, és váltós!
2013. máj. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]

ezt szertném.

2013. máj. 7. 08:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy ezzel közúton nem mehetsz? Plusz nincs hátsó differenciál műve, tehát nem is nagyon tudsz menni aszfalton. Na meg ezeknek a névtelen quadoknak alaktrészellátása nagyjából nincs is, pedig garantáltan tönkremegy rajta sokminden. Ne vedd meg.
2013. máj. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!