Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen polo 6n2. Tapasztal...

Volkswagen polo 6n2. Tapasztalatok, krikák? Milyen autó? Vagy inkább Golf3? meik a jobb? vagy milyen autót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Maximum 2000eurót szánok autóra. Köszönöm előre is a válaszokat! 18/F

2013. máj. 7. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a golfot javaslom neked..a polo az szerintem egy rakás szar még ha vidékre is mész vagy egy kicsit mászkálsz roszab minőségü uton már kopogtatják az aját.. GOLF mindenképen de megkimélt darabot és ha tudsz dieselt végy azok aztán a zsir járgányok
2013. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,még várok más válaszokat is,előre is köszi ;)
2013. máj. 7. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 4 éve van golf 3 om és én nem ajánlom. 1.8 90le s benzinesem van, a motorral nincs is bajom, abba gyakorlatilag nem kellett belenyúlnom az 4 év alatt. Fogyasztásba kb 6,5-7l es átlagba kijövök vele normál használatban. Viszont a kaszni durván rohad nem lehet megállítani max késleltetni, futómű nem bírja a magyar utakat vmi állandóan kimegy benne, tetőkárpit élőbb utóbb ledobja a szövetet. A tetőablakos verziókat is jobb kerülni az enyém sajnos olyan, és ahogy meg van írva el is tört benne a bal oldali húzó mechanizmus. Után gyártott nincs csak gyári arany áron. Egyszer a kormányműbe is elszállt vmi azt is cseréltem.

ABS jeladót már többet is cseréltem, hátsó kerékcsapágy alul méretezett, párat már abból is cseréltem, és még sorolhatnám.

Szóval volt vele gond jócskán, hozzáteszem én napi szinten használom, de pozitívumként elmondhatom, hogy eddig ott nem hagyott sehol.

De ha mindenképpen golf 3 ba gondolkodsz 1,4-t ne vegyél.

Dieselbe a TDI-k is megbízhatóak motorikusan.

Polo-t nem ismerem de gondolom hasonló.

2013. máj. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a választ! irjatok még légyszives és más kocsikat is mit ajánlanátok 2000euróig?
2013. máj. 8. 10:46
 5/6 anonim ***** válasza:

A 6N2-höz visszatérve: apámnak volt 8 évig (azalatt hajtott bele 90000 km-t), 1.4-es benzines, 3 ajtós, fekete.

Szerintem jó formájú autó, nagy gondja nem igazán volt vele. Ami nekem nem tetszett, hogy 4 személlyel már nem volt öröm utazni benne (kevés volt a motor ereje), illetve 7 év után elkezdett a gumiszerű bevonat mállani a kapaszkodókról és egyéb helyekről. Meg a sok nyitás-zárástól szétkopott egy kis műa. stift a vezetőoldali ajtóban.

De egy személlyel rohangálni egész jó kisautó - igaz inkább fiataloknak, mert az ülése meglehetősen alacsonyan van, derékfájósoknak érdemes valami magasabbat választani.

2013. máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) még mindig várok egyébb válaszokra is! :)
2013. máj. 9. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!