Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyiket válasszam...

Szerintetek melyiket válasszam? Swift sedan 95-ös vagy 96-os?

Figyelt kérdés
Szóval van egy Swift Sedan 1.3-as 96-os fehér, műszakival, kereskedésből i.á. 120-ért. És van egy másik Sedan, az fekete, 95-ös, 80-ért hozható, de műszakiztatni kell, 1.6-os, és kell bele új szélvédő. Mindkettőt át kell íratni. (1.3-as 51ezer, 1.6-os 60ezer). egyik sincs nagyon messze. szerintetek?? első (vagyis 1hónap híján második) autónak kellene. lány vagyok
2013. máj. 7. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet rávágni, hogy egyik, vagy másik, mert élőben látni kéne.

Én mindenképpen gyanakvó lennék mindkettő felől, mert ennél egy Swift többet ér, ha rendben van, hiába 17-18 évesek.

2013. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azt hozd el amelyik kevésbé rohad.

Az 1.3-ason mennyi ideig van műszaki?

Valami hozzáértőt, vagy legalább egy autós beállítottságú férfit vigyél magaddal, mert a nőket szeretik átverni. Egy kis szakzsargon és azt se tudod miről beszél az eladó (feltéve hogy nem értesz az autókhoz.)



(Egyébként azt jó ha tudod hogy ha egyszer véletlenül te, vagy más összetöri akkor a 96 utánihoz jóval drágábbak az alkatrészek. De ez sem olyan nagy probléma, mert a 96 előtti karosszéria elemek felszerelhetőek rá.)

2013. máj. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Azt vedd amelyik jobb állapotban van :)



Azt még senki nem árulta el ,hogy miért van az minden suzukiis kérdésnél ha valaki suzukit akar venni azt minden áron és kötelezően össze kell törni..Miért kötelező összetörni egy suzukit?

2013. máj. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
vinném barátomat, aki autószerelőnek tanul, illetve az ő faterját, aki kissé pofátlanul rákérdez bármire :D szóval ezzel nem lenne probléma.. de köszi azért :)
2013. máj. 7. 17:32
 5/11 anonim ***** válasza:

1.3-ast műszakival. ha beidul, nem füstöl, nem kattog,nem csöpög semmi belőle, és nem látni nagy rohadást, akkor vedd meg.


Tanulni pont jó. Indítás előtt motorház fel, nézzétek meg az olajszintet, és rozsdás-e a hűtővíz a kupak alatt.(persze ezt hideg motornál)


és ne akarjatok motort mosatni, hogy szép legyen.

2013. máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Macilaci nem kell begurulni, nekem is swiftem van, méghozzá a régi. Ezek csak tények, a 96 utáninak tényleg drágább az orra. Az meg hogy törni fog benne van a pakliban.
2013. máj. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amelyiken van műszaki. Én nemrég vizsgáztattam a 94-es Swiftemet, ami kívűlről meglepően szép állapotban van, ennek ellenére 100 ezret kellett költenem a vizsgáztatásra, mert alul rohadt.
2013. máj. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, és a szélvédő is kb. 20-30 ezer.
2013. máj. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha esetleg a kereskedésnek van honlapja, képeket linkelhetnél. Egyébként őszintén megmondom egyiket SE venném meg! 200ezerért normál állapotú 20 év körüli swifteket lehet kapni, vagy valami kívülről "megkímélt állapotú, női tulajdonostól, nem dohányzó, rendszeresen karbatartott" széthajtott ócskavasat... OKé, hogy műszaki nélkül az autó csupán csak a töredékét éri, de annak is van valami oka, hogy a kereskedő, (vagy az előző tulaj) miért nem műszakiztatja le? Hisz friss műszakival meghírdetve még is csak kapósabb lenne és drágábban is eltudná adni. Félre értés ne essék, nem akarlak én lebeszélni a swiftről (nekem is az van egyébként), ha neked ez tetszik, és/vagy erre van pénzed, csak nem szeretném, ha a sok pozitív hozzászólás után megvennéd, aztán az összes kommentelő mind ezidáig ismert és ismeretlen felmenőjét is a föld alá kívánnád, mert besz*rik alattad az első kanyarban.


#2-nek:

A '96 után gyártottakhoz sem "jóval drágábbak" az alkatrészek, mivel csak az első és hátsó lökhárítók, valamint a hátsó lámpák lettek egy kicsit megvariálva. A belseje ugyan az! Ezekhez pedig a bontókba korrekt áron hozzá lehet jutni. Ha esetleg a színre fújt lökhárítókról beszéltél az más tészta. Az tényleg drágább. De ha az ember csak feketét tesz fel (mert egy koccanásnál összetörte), az se nagy dráma és utólag is lelehet fújatni. ;)

2013. máj. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze csak az első lökhárító meg a hátsó lámpa. Meg ezen kívül még az első lámpák is és a motorháztető is.
2013. máj. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!