Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kamionsofőr akarok lenni,...

Kamionsofőr akarok lenni, szerintetek mit érdemes vigyek magammal? Mire lesz szükségem? Mi az ami fontos a hosszú utakra?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

ételt

pl ha megéheznél

szalámis szendvicset stb :D

2009. szept. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
De van már munkahelyed?
2009. szept. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Ivóvíz bőven, camping gázfőző-szett, kenyér, babkonzerv vagy ha nem ízlik akkor másfajta konzerv, éles bicska, meleg takaró, neskávé, csereruha, souvenir-ajándék(jól jöhet!), Ja és egy jó adag elszántság, főleg ezt vidd magaddal!
2009. szept. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
GPS, keresztrejtvény, pénz, kaja, pia, takaró, párna 1-2 váltóruha (Ha leöntöd magad, saras, koszos lesz stb.), dvd lejátszó, mini tv ilyesmi.
2009. szept. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
családodat!:(
2009. szept. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én még csak egy 19éves fiúcska vagyok:D úgyhogy családot nem kell vigyek:P barátnőm vinném de egyetemen van:S 1hónapon belül már remélem tudok indulni, ha minden összejön:) úgy szeretném:D
2009. szept. 30. 19:12
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
A kérdésed akkor tedd fel, amikor az "akarok lenni" helyett azt írhatod: "vagyok".
2009. okt. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak igaza van de 19 évesen még nem lehet nyergesvontatóra a jogsid kisteherautóval pedig olyan nagyon hosszú utakra nem szoktak menni
2009. okt. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Hát "kisautóra" nem sok mindent, attól függ milyen távú utakra mész. De a főző eszközök, ruhák, tisztálkodási cuccok, navigációs dolgok pl. GPS vagy Laptop, térképek, na meg persze rengeteg kaja meg üdítő :)


Sajna amég nem töltöd be a 21-et nem lehet nagyautóra jogsid.

De amint betöltöd nyomás az E-kategória, mert a nyergesnek nincs párja.

Én egy SCANIA V8 R580-ast hajtok és nem szívesen adnám ki a kezeim közül:)

Sok sikert minnél előbb a jogsihoz.

2009. okt. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát barátaim, én 19éves vagyok s B, C, E KATEGÓRIÁM VAN, tudjátok erdélyi vagyok s itt a törvény 18évre van, a buszra kell 21év s a veszélyes anyagok szállítására. És nem kamu, nézzetek utána
2009. okt. 12. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!