Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sisakot szeretném lefújni,...

Sisakot szeretném lefújni, segítséget kérnék. Többi lent?

Figyelt kérdés

Szeretném lefújni a sisakom boltban vásárolt "grafitis" festékkel, 3 színt használnék (matt fekete alapon piros és zöld). Nem vagyok valami nagy művész, egyszer el is toltam, úgy érzem, hogy szélmalomharcot vívok, nem akar összejönni:


Lefújtam alapozóval, aztán matt feketére (több vékony réteggel). Leragasztottam az egészet, kivéve azokat a részeket, amit pirosra szeretnék. Egy réteg alapozó, majd jött a piros. Megszáradt, szépen finoman húztam le a ragasztót, ami szépen szedte le a fekete réteget is...


Újra a játék, újra a nyeremény:

A piros csíkokat leragasztottam, egy réteg alapozó, és jöhet a fekete, újra (csúnyább, mint az első festésnél). Lefújtam, leszedtem a ragasztót a pirosról (ez gyengébb ragasztó volt, mint ami leszedte a feketét), ami bizonyos helyeken leszedett a piros csíkokról "darabokat". Ha tudtok segíteni, írhatnátok tippeket, hogy csináljam, válaszaitokat előre köszönöm!



2013. máj. 8. 01:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!