Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Mercedes CL-osztály polgárpu...

A Mercedes CL-osztály polgárpukkasztó?

Figyelt kérdés
amg kivitel, hangot leszámítva.
2013. máj. 8. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
még jó hogy az, főleg ha AMG ami egy vagyon. X6 is az pl: vezetni nagy, kilátni alig lehet, kis utcákba nem fér be, de legalább méregdrága. Autópályára viszont egész jó.
2013. máj. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ugy latom otthon nem valtozott semmi..

En Angliaban elek,egy teljesen atlagos kornyek teljesen atlagos utcajaban lakom,epp nemreg szamolgattam,11 merci /az enyemet is beleszamitva/ es 9 bmw van az utcankban.az enyem sem kicsi,aki ismeri Angliat az tudja milyen szukek itt az utak,de sokkal konnyebb vele mozogni,parkolni stb mint az elozo autoimmal.

Itt senkit nem erdekel milyen kocsid van,par havi fizubol vehetsz barmilyet,egy havibol is A E C S osztalyt persze kb. 2002-tol visszafele,legyel akar takarito,pizzafutar,stb.

Ugyhogy ez a ¨polgarpukkaszto¨ kifejezes eleg relativ,engem a 80as 90es evekre emlekeztet.

2013. máj. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos, itt még mindig így gondolkoznak sokan
2013. máj. 8. 16:02
 4/9 4165 ***** válasza:
Ez egy szubjektív dolog. Nekem is vannak vágyaim. Próbálom őket elérni és közben nem érek rá, hogy mással foglalkozzak. Aki unatkozik, azt érdekli.
2013. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mitől lenne az ...megvan a véleményem (szerelőként ) az eleve ilyen autót vásárló "táborról " eleve forint b....k, a többit nem is sorolom .Nem tartom autónak ... :)
2013. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A masodik vagyok.

Az elottem valaszoloval nem ertek egyet,en is szerelokent dolgoztam otthon is,itt is,megis mercim van,igaz a 124es az utolso merci,de az ujabbak is lenyegesen jobbak mint markatarsaik,otthon is sokat szervizeltem,nem sok baj van veluk,motorjaik,valtoik,messzemenoen a legjobbak,tobbszazezer merfoldet elmennek nagyjavitas nelkul,a penzrol meg csak ennyit: "Ha volt penz majomra,legyen bananra is˝

2013. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 4165 ***** válasza:
49%

Kedves 5.!

Milyen szerelő vagy? Víz, villany? Az autószerelőt nem érdekli a tulaj. Csak az autó, mert az autók szeretete miatt választotta a szakmát. De, ha neked egy V8-as vagy egy V12-es autó nem autó.....


Hogy a lényegnél maradjunk, az AMG nem fog feltűnni sokmindenkinek egy CL-nél. Az emberek 95 százaléka azt sem tudja, mi az.

2013. máj. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már miért lenne az?Számomra egyáltalán nem az.Mondjuk azért nekem se egy Suzuki Ignisem van:D
2013. máj. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves "7" válaszadó...

A tulaj fontos kapocs ,vagy nem ? Én például cigánynak abszolút nem javítok....

Ja vicces vagy a villanyszerelő dumáddal ....mellé fogtál .

De nem is érdekel ,nem panaszkodom ..

2013. máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!