Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MZ SM 125 motorról vélemények,...

MZ SM 125 motorról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Érdemes-e ilyet venni, megbízható-e, végsebessége??

2013. máj. 8. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Az eladók szerint megbízható, 120-at megy végre, és a KTM gyártja.


Az eladók szerint.


Nem sok érte 400 ezer?

2013. máj. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom. Az eladók nagyon dicsérik meg tetszik is de az a 400.000 szerintem egy kicsit sok. Mondjuk ha lenne több akkor könnyebb lenne eldönteni de ritkák az a baj.
2013. máj. 8. 12:35
 3/6 piler válasza:

ha a véleményemre vagy kíváncsi akkor megpróbálom tömören leírni hátha segítek valamelyest...

5-éve került hozzám egy ilyen motor csak nem az sm hanem az sx-változata, de nekem még külföldről kellett behozatnom és lepapíroztatnom kb 500e ben volt ez a buli:D. Az Mz előtt Yamaha xt 125-öm volt és csak véletlenül egy motoros találkozón sikerült kipróbálnom egy Mz Sm-t, de azonnal beleszerettem...az Xt-m egy kis játékmotornak tünt utána :).125 köbcentis társait szerintem mindenben felülmúlja amihez hasonlítanám ebben a kategóriában az a Yamaha WR 125.A fogyasztása bár legtöbbször két személlyel használom 3 liter fölött még nem volt. megbízhatóságáról meg csak annyit, hogy olyan mint a régi ismert NDK Mz, olaj benzin és elmegy mekkáig.:D 5 éve csak gumit és olajat cseréltem. Végsebessége szerintem 120 csak hátszélben van, de a 80-90 es tempót erőlködés nélkül tartja(110-et már mentem vele két személyel).Alkatrész pedig bármi beszerezhető hozzá manapság, hiszen a 21.században élünk az ebay-on és már itthon is kapni hozzá mindent.Az biztos ha lesz nagyobb vasam akkor ez már ez is megmarad... én már sok 125-ös mocit próbáltam 2t és 4t-t, de ebben a kategóriában és árban nem kapsz jobbat, ha meg sok pénzed van akkor Yamaha wr125 vagy Honda varadero v2-t mondanám a kategóriában a legjobbaknak! Széles utat!!!

2013. jún. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ajánlanám még a honda xr 125-öt is nekem ilyen van nagyon megbízható és jó erőbe van ennek is kb 120 a vége hátszélben és 80-90-es utazót simán tartja. Sokat szoktam terepezni is vele s a 250-es pitbikeokkal tartom a tempót pedig azok 20 lóerő fölött vannak az enyém meg csak 11. Csak benzin kell bele nagyon megbízható.
2013. aug. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 GyuriS válasza:

Nekem Sx-em van! Olaszból lett behozva, így a gazdáját nem ismertem. Benne volt a pakliban és ki is húztam azt a lapot amire az volt írva, hogy megszívtad. Gyors generál, hengerfej síkolás, szelep hézag állítás, szimering csere és más apróságok. Aztán, hátsó lengőkar és teleszkóp csere. Majd szabadon futó csere, amit németből hoztak 120 euróért. Majdnem odapetéztem! Most a henger adta meg magát. Ami megint csak jó 200 euró lesz. Nyami :P

Ezektől eltekintve nagyon jó! :D

Különben tényleg nagyon jó vele motorozni, stabil, jó vele terepezni is. Végre pedig a Tomos sm 125-öt és a Honda cbf 125-öt vertem.

Ha tényleg jó a motor és ha tudsz alkatrész utánpótlást (ha netán kellene) akkor csak ajánlani tudom.

2013. okt. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2015. jún. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!