Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy 125 öst...

Mennyibe kerül egy 125 öst berendszámoztatni és az egyéb dolgokat?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy sok olyan 125 van amin nincs rendszám vagy 50 esként használta, de forgalomba helyezhető. Az mennyibe fog még nekem fájni ? Valami pontos értéket létszi ha tudtok :)

A válaszokat előre is köszönöm



2013. máj. 8. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Regisztrációs adó (mivel gondolom azt elsunnyogták, ha 50-esként használták) típustól és kortól függően 20000 és 300000 között lehet.

Kalkulátor:

[link]

Vám regisztráció 2-3000

Műszaki vizsga egyedi forgalomba helyezéssel: kb. 23000 ha van magyar tipusbizonyíványa.

Forgalmi:6000ft

törzskönyv:6000ft

Rendszám+matrica:6000ft



Szerintem.

2013. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

akkor olyan 70-80 E ft.... köszi :)

És feltételezzük, hogy van rajta rendszám meg minden, csak átveszem, akkor az menyi pénz ? gondolok itt névre iratást meg hasonlokat, nem nagyon tudom, hogy müködik

2013. máj. 8. 17:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Aminek nincs papírja, azt gyakorlatilag nagyon kicsi valószínűséggel fogod tudni lerendszámoztatni. Elvi lehetőségeid vannak, de mire végigtolod a bürokrácián..

Én messze kerülném az ilyeneket!

Ha van papírja, akkor úgy 30e körül alakul az átírás, plusz erre jön rá a biztosítás, ami még kezdő jogsival is nagyon max 10 körül lehet/év, de ennél inkább kevesebb.

2013. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!