Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Superb 101 lovas 1.9dies...

Skoda Superb 101 lovas 1.9diesel nagyon gyenge?

Figyelt kérdés
Gondolkodom egy Superbbe,de ami most lehetséges lenne az nem a 130lovas hanem a 101 és nagyon gyengének tűnik igy hallásra is,főleg,hogy én vezettem a 2.5TDI-t és nem ájultam el tőle.. bár egy kis tuning biztos dob rajta... a 101 lón

2013. máj. 8. 16:11
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nekem a 101 lovas változat van szinte csak a Zàhony Budapest vonalon közlekedek vele! Mivel a kocsi céges és 15000km van a szervizek között ezért nincs semmi gond vele!! az olajat nem eszi pedig már 400000 km van benne! mivel nagy kiràndulók vagyunk ezért viszonylag gyakran Erdélybe is ellátogatunk! Természetesen előzéseknél nem lenne rosz még vagy 70 le! az erdélyi utakon észre sem veszi a kátyukat!! Hatalmas a hely benne! nyaralni klímával boxal fullosan telpakolva 6.3l!!
2013. júl. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!