Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nyomi srácok ülnek...

Miért nyomi srácok ülnek leginkább a tuning autókban?

Figyelt kérdés

Én arra gondoltam, hogy nulla szociális élettel, legtöbbször szűzként kezdenek el foglalkozni az autókkal, aztán mikor meglesz az első autójuk akkor ez dob rajtuk egy kicsit.

Szóval lényegében péniszhosszabbító. Mit gondoltok erről?


(Természetesen nem azt mondom, hogy mindegyik ilyen, de a legtöbb tuning Hondában meg ilyen bizbasz japán kocsiban mindig magas, vézna, sápadt srácokat látok)



2013. máj. 9. 09:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
72%

Átlag normálisan kinéző pasi a pénzét inkább nőkre költi,bulikra,éli az életét.

Nyomibb pasinak nincs nője,társasága hogy bulizzon,gyűjtöget,tuningkocsit,audit,mercit vesz,hogy azzal hátha tud csajozni.(bár hogy kocsival milyen csajt szed fel,abba nem gondol bele)


Persze kivételek vannak.


25/N

2013. máj. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem csak szimplán irigy vagy rájuk.

De nem baj az!

Régebben amikor nem volt autóm én is irigykedtem az ilyenekre...

:-)

2013. máj. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Vizéli László ***** válasza:
56%
Ez egy életérzés. Pár évvel ezelőtt mikor ilyen körökben mozogtam (Tatabánya-Komárom és környéke), gyakran láttam hasonló szitut, de ez nem feltétlenül arra utal hogy nincsenek sikerei a lányoknál, autó ide vagy oda. A legtöbb rész magának csinosítja az autóját, nem másoknak. És ha hiszitek ha nem, egy péntek szombat esti autós találkozó, bandázás, illegális gyorsulás autófanoknak jobb szórakozás mint egy péntek szombat esti buli. Természetesen ez nem minden esetben van így, de nekem ezek a tapasztalataim. f/26
2013. máj. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Nekem is bizbasz japán kocsim van, amit én építettem, bár nem olyan, mint amire te gondolsz, és sem nem vagyok magas, sem nem vagyok vézna, 171 cm/75 kg.

És még barátnőm is van, általában mindig is volt.

2013. máj. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Ja, és a lényeg: A péniszem sem rövidke.
2013. máj. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
45%
Én meg olyan gondban vagyok hogy péniszrövidítő kocsi kéne.☺
2013. máj. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
41%
a nyomik egyik fele autóra költ másik felül meg csúcs PC-re.
2013. máj. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%

A még nyomibbak meg eliszák, eldrogozik, elszerencsejátékozzák.

Az autó (vagy motor) legalább ad egy élményt, amit más nem, főleg úgy hogy te csináltál rajta mindent, így közben még tanultál is.

Persze nem a műanyaghotólós felmatricázott racsing kávédarálókra gondolok, hanem amiben a műszaki tartalom van átalakítva.

2013. máj. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
80%
szánalmas már ez.. nem lehet megunni a sok általánosító kérdést? nevetséges és primitív dolog
2013. máj. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
183cm/90kg vok...az autóm teljesítménye 160-250le-ig állítható. Nincs rajta semmi hivalkodó (kívánság lista,meg stb.),egyedül a cooler látszik. Mielőtt megvettem az első autómat akkor is volt b.nőm...SŐT autóval nem is próbáltam csajozni,valahogy nem a stílusom. Péniszhosszabbításra se szorulok rá. Egyébként én is hasznosabbnak tartom az "tuningolás" mint az alkohol meg drog ill. egyéb szenvedély betegséget.
2013. máj. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!