Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Mercedes A osztályos autók...

A Mercedes A osztályos autók jóknak számítanak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 15:04
 1/5 Táltos válasza:

Mi az hogy... Fiatalok pár évesek minden ami kell benne van az árukat még tartják...

én csak őrülnék egy olyannak :)

2013. máj. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek van egy A160-asa. Szereti nagyon, sose hagyta cserben. Semmi rosszat nem mondott eddig róla, 7 éve van neki meg.
2013. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 4165 ***** válasza:
Melyik?
2013. máj. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem mindegy,hogy melyik generációsra gondolsz.


1.:Pozitív:

Tágas és jól variálható utastér, különösen nagy hátsó lábterű Lang változatnál (2001-től), kulturált benzinesek, takarékos dízelek, magas üléspozíció, nagyfokú biztonság, széria menetstabilizáló.


Negatív:

A márkához méltatlan anyagok az utastérben, túl feszes rugózás, 2001-ig minőségi problémák, hangos dízelmotorok, lomha kormányzás, érzékeny az oldalszélre.


2.:Pozitív

Minőségi összeszerelés, finom anyagok, prémium hangulat. Tágas utastér, jó variálhatóság, magas szintű aktív és passzív biztonság, széles motorválaszték.


Negatív

Magas vételár, drága extrák, fura üléspozíció, nagy fogyasztású benzinesek.


3.:Nagyon magas vételár (6 828 000 Ft).

Alacsony hasmagasság.Renault alkatrészek.



A 2. generációs volt a legjobb A-Klasse.

2013. máj. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem egy 2009es A 150-esem van.. nagyon meg vagy vele elégedve, meglepoen tágas (szélesebb, mint az Octaviank, így a parkolás is tobb gondot okoz, de sebaj, mert nagyon szeretem)... az egyeduli baja a fogyasztás... városban megeszi a 9-10L/t is, mondjuk gyorsúton 6,5-re sikerult levinni.. amúgy ezt az autót csak ajánlani tudom!!!
2013. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!