Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mondanátok olyan benzines...

Mex11 kérdése:

Mondanátok olyan benzines vagy dízeles autókat amelyeknek a vegyes fogyasztása nem haladja meg a 4 litert?

Figyelt kérdés
Tehát amik vegyesen olyan 3,5-3,8 litert fogyasztanak.
2013. máj. 9. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
olyan nincs benzinesből is olyat ismerek aminek a vegyes fogyasztása 5.5 l az pedig az 1.0 swift,Dízelből meg a citruen saxó 5.5 literes vegyes fogyasztással.De remélem tudod hogy a vegyes fogyasztást az országúti és a városi fogyasztás összevonása alatt értik
2013. máj. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Dízelesből a kisebb köbcentisekkel ezt el lehet érni elméletben.

Ismerek olyat, akinek a régi szívó dízel Polo-ja 4,3-at eszik.

Újabból én az 1.3-as Multijet Punto-kat mondanám talán. Az is 4-4,5 körül lehet.


Amúgy nem csak az ezres Swift eszik ilyen keveset, az én 21 éves kocsim is 5,5-el beéri.

2013. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

igen utólsó de amit te leírtál az nem avárosi és az országúti fogyasztás összevonásából jön ki mert az avegyes fogyasztás ahol össze adják az országúti és avárosi fogyasztást.

De az országúti fogyasztásnál valóban el lehet érni egy kis köbcentivel és kis kasztnival rendelkező dízelnél a4 literes fogyasztást de nem szabad összekeverni az országúti fogyasztást avegyes fogyasztással mert akérdező avegyes fogyasztásra volt kíváncsi.

pl van egy 1.5 dízel citruen saxó országúti fogyasztása 4 liter városi fogyasztása 5-5.5 liter atól függ menyi piroslámpa elindulás megálás forgalmi dugó stb és már kész is avegyes fogyasztás ami 4.8 liter körűl lesz.


de itt egy példa a netrőlis mondjuk a suzuki swiftnél

[link]

2013. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én is a vegyesre gondoltam. Ugyan nem ismerem a Punto Multijet-eket, de elvileg ezt tudnia kéne vegyesen, különben nincs létjogosultsága a motornak.
2013. máj. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát mindig ez a baj mikor beigérnek ezt azt azután meg nem is úgy van ahogy ígérték.De mindenesetre legyen igazad jó lenne egy alig 4 litert evő autó vegyes fogyasztásban
2013. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán az Aixam, de az meg nem igazi autó :)
2013. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Volkswagen Lupo
2013. máj. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Punto Classic 1.3Mjet, Grande Punto 1.3Mjet 6-os váltóval ajánlott!!, Audi A2 1.2TDI.

Más autókkal nem nagyon!

2013. jún. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!