Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson hörgés, nem pörög!?...

Simson hörgés, nem pörög!? /Dugattyú bejáratás bőv. Lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy kicsit feldobtam a Simsonomat: új csapágyak, szimeringek, új dugattyú gyűrűkkel, új fúvókák,új gázkar,új suber ház tűvel, kondi csere meg új benzin csap. Amikor megcsináltuk az egészet elkezdtem bejáratni. első kérdés: Mennyi ideig kell bejáratni? a henger már bevan de a dugattyú nem... 2. kérdés: Beakartam állítani az alapjáratot és háát nem jól lett beletéve a suberház és kicsit (nagyon) megkarcoltam a falát.. És nem is pörög már úgy.. ez lehet baj? 3. kérdés: Amikor csutkára húzom a gázt elkezd hörögni és durrog.. elég nagyokat.. de ha csak háromnegyedig/félig húzom akkor szépen felpörög. Mi lehet a baj??? Ja igen és S51 B Simom van!

Előre is köszönöm!



2013. máj. 9. 21:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
minek kérdezel a bejáratásról ha már most nyélen téped? erre komolyan nem lehet már mit mondani, öntöttvas dugó meg acél henger után kész... szerintem reménytelen vagy mint hozzáértő motoros, ülj rá oszt tépd, majd apu fizeti :)
2013. máj. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!