Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy 99-es Honda Legende...

Hosszú Richárd kérdése:

Vettem egy 99-es Honda Legendet és nem tudom felnyitni a motorháztetőt. Mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
Pajzs rendszer van az autóba. Az előző tulaj lerakta és egy évig nem nyúlt hozzá, ezáltal lemerült az akksi. Hogy tudom feltölteni annyira az akksit hogy ki tudjam nyitni a motorháztetőt?
2013. máj. 9. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Megvettél egy autót úgy, hogy nem néztél be a motortérbe és ki se próbáltad? Gratulálok...

Én a beszerelőnél kezdeném az érdeklődést, ők azok, akik biztosan tudnak segíteni.

2013. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha amúgy beindul, akkor húzasd be, és úgy nyisd ki a motorháztetőt. Nem tudom mennyire és mit befolyásol ez a pajzs rendszer, de ha csak az akksi miatt nem lehet kinyitni a motorháztetőt, akkor húzasd be, hátha sikerül.
2013. máj. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából ha van egy ügyes lakatos ismerős, az aknából hosszú kampókkal ki tudja ügyeskedni a zárat. De a behúzatós módszer sem hülyeség, járó motornál már van töltés és ki tudod nyitni a mocitetőt.
2013. máj. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ismerőstől vettem az autót. És azt elfelejtettem mondani hogy automata váltós.
2013. máj. 10. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!