Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a6? Kezdő autósnak egy...

Ion94 kérdése:

Audi a6? Kezdő autósnak egy Audi a6 c5 1.9 tdi 81kw 110 le mennyibe kerülne fentartani éves szinten? Üzemanyagot nem számolva! (első autó)

Figyelt kérdés

2013. máj. 10. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

az a6 sajnos pénznyelő, van ismerős akinek van, imádja, szereti de vétel utáni hónapokban súlyos százezrek rámentek. precíz autó, ezért nem ócskavas. ráadásul neki légrugós is.


amúgy szerintem egy 110 lovas A6 az nagyon lomha lesz. nehéz autó, ez a ló erőmeg még egy 3-as bmw-nek is kevéske... 150 ló kéne azzal már haladni is lehet.


ráadásul ez PD TDI, ami főleg kerülendő...


első autónak nem ajánlom. csak akkor, ha van rá zsebben vétel utáni javításokra pár százezer, és nagyobb motort veszel, mert ez tényleg gyenge.

2013. máj. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mondjuk a 110 lovas az még lehet nem PD, de több, mint 1.4 tonnához akkor is kevés a motor. nagymamisan még el lehet vele közlekedni :)
2013. máj. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat !!

Hát én mentem már audi a6 ugyan az a 1.9 motor csak kombiba én nem lomha eggyáltalán.

2013. máj. 10. 09:09
 4/7 A kérdező kommentje:

PD Tdi-t nem akarok hallottam már rossz hírét.

Drága a PD elem cseréje

2013. máj. 10. 09:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az első véleményét, inkább nem reszkíroznék A6-tal. Viszont ha mégis ezt választod, akkor a legjobb döntés az 1.9 tdi motor. A 2.5-ös tdi-t alapból kerülni kell, mert százszorta problémásabb, állítólag a vezérműtengely szokott nyavalyáskodni benne.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__307..

2013. máj. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindeninek
2013. máj. 10. 11:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Kezdő autósnak jó a 110 lovas ami adagolós tehát nem PD! De a pd-től se kell félni, nem drága már az elemcsere se. Nekem A6 pd-m van, lassan 400e km óra szerint de pöpec semmi gond vele. Ami inkább bajos az a kettőstömegű, meg a soklengőkaros futóművet megeszik a jó magyar utak. De ezek nem motorfüggő dolgok.
2014. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!