Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek első...

Milyen autót vegyek első kocsinak 21évesen?! Nem száguldásra akarom csak ami keveset fogyaszt nincs annyi baj vele és télen is elindul? Kétszázezret szánok rá!

Figyelt kérdés
Milyen autót vegyek első kocsinak 21évesen?! Nem száguldásra akarom csak ami keveset fogyaszt nincs annyi baj vele és télen is elindul? Kétszázezret szánok rá! Én skoda favorit felicia forman suzukit marutit fiat uno citroen ax kisseb mazdát találtam enyiért csak nem tudom melyik a jó nem értek hozzá!
2013. ápr. 25. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Polo 2f-emmel nincs semmi gondom, télen-nyáron biztosan indul. 180 ezerért vettem.

Az Uno-k is jók lehetnek, bár azok között sok a széthullóban levő darab.

Én még a helyedben a Fiesta-kat is megnézném.

2013. ápr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azokat is néztem 1 polot is de az már túl öreg
2013. ápr. 25. 18:44
 3/8 Nosco ***** válasza:
Gyűjtögetni kéne szerintem még hozzá. Ok 200 ezer a kocsi. De át is kell íratni a nevedre + Biztosítást kell kötni rá és karban kell tartani. Esetleg 200-ba bele férne még egy suzuki swift is a régebbiek közül. De csak a kocsi annyi legalábbis amit így a hasznaltauto.hu -n néztem.
2013. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha most venném az első autóm tuti, h Suzuki lenne. Keveset fogyaszt, megbízható, és nem kell sokat költeni rá, olcsók az alkatrészek is. Ezt egy Renault és egy Peugeot tapasztalataival mondom. Swift -et már kapsz 200-ért.
2013. ápr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-es, 3-as golf
2013. ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
át irást meg a biztositást aszt fizetik nekem!! Csak nem tudom meik legyen.
2013. ápr. 25. 21:32
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]


Seat cirdoba is van 125ezerért? ez azért enyi mert rosz? nem ér semmit?

2013. ápr. 25. 21:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Ott a magyarázat a szövegben, hogy miért ennyi: "Esztétikai hibák vannak az autón de ezt az ára is tükrözi."


Illetve arra is felkészültél, hogy az autót fenn is kell tartani? (Ez a vételárhoz képest nagyobb beruházás!)

Biztosítás, adók, benzin, szerviz költség...

2013. ápr. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!