Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet olyannal kicseszni,...

Hogy lehet olyannal kicseszni, aki menőzik a szülei Mercijével?

Figyelt kérdés

Van a szüleinek egy S osztályú Mercedesük.

A gyerek ráadásul alacsony is. Alig lát ki a kormány mögűl, de beáll a suli elé, és ott túráztatja a motort.

Meg megfogja magát, kimegy a suli elé, mikor kint cigizik a legtöbb ember, és átáll egy másik helyre.

Hogy mindenki lássa, hogy az Övé.


Meg pörgeti a slusszkulcsot.


Most ki akarnánk vele cseszni, hogy vegye észre már magát.

Mit lehet csinálni?

Az ilyen leengedjük a kerekét, már nekünk is eszünkbe jutott.

Más valami ötlete van valakinek?



2013. máj. 10. 10:43
1 2 3
 11/22 Napkiraly ***** válasza:
81%
nyilván irigyek vagytok. Jobb ha hagyod, mert csak bajod lesz belőle. Ha nagyon nem bírsz magaddal ragassz egy kis matricát a csomagtartóra,hogy apától a kettes matekért, az nem rongálás, könnyen eltávolítható
2013. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Miért kell le irigyezni szerencsétleneket?


Elhiszem hogy idegesítő őket, hogy egy srác azzal vagánykodik amit a szülei raktak össze, feltételezzük, hogy becsületesen. Ezt gyűlöltem a legjobban amikor valaki más tollával ékeskedik, és nem az a baj, hogy gazdag, hanem hogy azért a kocsiért ő semmit nem tett, akkor nem menőzzön vele. Ez a szülők felelősége lenne, hiszen egy fiatal gyerek könnyen elszáll a lóvétól.


Egyből még ők a hülyék, hogy csak irigykednek. Én gimis voltam akkor is voltak ilyen barmok, csak nem S-mercivel, hanem szakadt szarokkal menőztek (jelzem nekünk 100X jobb kocsink volt otthon, tehát az irigység csírája sem volt bennem) és rohadtul idegesítettek. Értelmes ember nem villog a pénzére, ezt azok az emberek csinálják akiknek több pénzük van mint eszük.

2013. máj. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Napkiraly ***** válasza:
72%

ha nem vagy irigy, akkor észre sem veszed a "menőzést". Lehet, hogy nektek otthon (szüleidnek) jobb kocsitok volt otthon, de téged a közelébe sem engedtek.

Aki nem irigy, az nem foglakozik azzal, hogy ki milyen autóval jött, ez az igazság.

2013. máj. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Közelébe sem engedtek? ezt mégis honnan veszed? :D Miután megszereztem a jogsit 2-3hónapi szülőkkel közlekedtem, megbíztak bennem, és elvihettem a kocsit nyugodtan, de valahogy sose jutott eszembe kocsival suliba menni (vonattal jártam be) és a parkolóba vagánykodni.... Téves a diagnózis.


A menőzés szánalmas egy ferrarival is és egy swifttel is, akinek van annyi esze, azt idegesíti és zavarja, biztos van aki irigységből, de az sem jobb a Deákné vásznánál.

2013. máj. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 4165 ***** válasza:
100%

Így csak a szüleivel fogtok kicseszni. Na meg s tieitekkel, mert sokmindenkit érdekelni fog s kár keletkezése és vagy közületek fog köpni valaki, akit besz.ratnak a rendőrségen vagy az, aki látta. Korántsem vagytok akkora spílerek, mint hiszitek. Utána meg nem lesz zsebpénz, mert ki kell tenni a kárt. Ne csináljatok bajt magatoknak.

Ez egyébként is szemét húzás, mert az autó nem tehet erről. Rá haragszotok vagy az emberre?

2013. máj. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Szerintem is qvára hagyjátok békén azt a gyönyörű kocsit...az nem tehet semmiről.
2013. máj. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én is menőzök a 7 es bömössel igaz saját pénzemből van
2013. máj. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Áhh, már lemondtunk róla. Bármit tennénk arról nem a Mercedes tehet, hogy egy tapló a használója...
2013. máj. 22. 09:28
 19/22 anonim ***** válasza:
Tényleg alegjobb, ha nem veszitek észre. Egyszerűen ne nézzetek rá. Az ilyennek ez maga a pokol:D
2013. máj. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
amúgy egy 95-ös 725tds-sel is lehet menőzni, csak az a baj hogy egy astra is legyorsulja :D
2013. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!