Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 10-15 év közötti autót...

Milyen 10-15 év közötti autót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Minimum 5 évet még bírjon komolyabb gond nélkül.

Én legszívesebben automatát vennék és dízelt.

A keret 800e - 1,4 millió.

15 éves németet venni megéri vajon ?

Évi kb 4-6 ezer km-t járok.


2013. máj. 11. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Swift 2. Nem vicc. Még fiatalabb is lesz. Ugyan nem automata és nem dízel, de megbízható és nagy gond nem szokott lenni vele.
2013. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vizéli László ***** válasza:
Ha ennyi pénzt szánsz rá, szerintem is mondj le a presztizs német márkákról, és vegyél mást. Ennyiért már osztogatnak 5-6 éves autókat is, ami még azért sokáig autó marad mindenféle gond nélkül.
2013. máj. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hmm. Van valami a Swift-ben, tényleg jó híre van, és a legjobb hogy automata Swift is van. És fogyasztásba hiába benzines kb. egy szinten lehet a német dízellel. Szerintem.
2013. máj. 11. 17:48
 4/5 Beviz Elek ***** válasza:

A tàgabb csalàdi körben több swift is megfordult. Ezeknèl igènytelenebb autót sosem làttam ès sosem fognak gyàrtani.


Papìrautó, rossz kasztni, ha nem foglalkozol vele, akkor csörög-zörög, de mindent kibìr.


Emellett merem ajànlani a toyotàkat ès nissanokat, mitsubishiket, stb. De csak benzinest japànból

2013. máj. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Honda acord dízel


[link]


Mazda 6 dízel

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Toyota avemsis

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Vagy a suzuki sx4 dízel

[link]


[link]

2013. máj. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!