Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi Suzuki Swift kilincs...

Régi Suzuki Swift kilincs javítás. Hol és hogyan a legolcsóbb?

Figyelt kérdés
Bal első kilincs kívülről nem nyit. Mintha valami eltört volna benne... Én nem akarom az egész ajtót szétszedni és nem is értek hozzá. Ki tudná ezt olcsón megjavítani? Bármely szervizes vagy csak szakszerviz? Mi pénz lehet?

2013. máj. 11. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg bárki meg tudja csinálni, a legközelebbi saját műhellyel rendelkező autószerelő pont jó lesz.

Swift ajtaját még nem bontottam szét, de gondolom a kilincs belseje rém egyszerű, a zárat egy fémrúddal mozgatja. Ha belülről nyílik, akkor a zár jó lehet, szóval a kilincs vagy a fémrúd a hibás, esetleg csak széthullott és össze kell rakni.


Mennyi? Ha másik kilincs kell akkor lehet venni bontottat, a fémrudat meg le lehet hajlítani kerítéshez való vezérdrótból ha annyira árérzékeny vagy...

2013. máj. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bajer ***** válasza:
Polgárdin van karosszériás haverom, olcsón és jól dolgozik (számla nélkül), régi Swifteket is sokszor javít.
2013. máj. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a Suzukiknak a kilincse elég silány minőségből készül. Egyszerűbb 3-4 ezerért venni egy újat és kicserélni, mint tákolgatni. A legközelebbi maszek karosszériás, vagy autószerelő max. fél óra alatt kicseréli neked. Kicserélni pedig max 2-3 ezerért kicserélik,szóval 7ezerbe megáll a művelet.
2013. máj. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk bal hátul a belső ment szét, 1600 volt egy új komplett belső kilincs, tehát nem lehet drága.

Egyébként én cseréltem le ezt is, tényleg fémrudak, é k*rva egyszerű az egész. :D

2013. máj. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak hogy a külső kb 2x drágább mint a belső, aki nem hiszi...
2013. máj. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


utángyártott bal első kilincs 1.520Ft am ha van olyan ismerősöd aki szokott + szeret is autókat bütykölni az egy söré kicserélni neked ,de am a legközelebbi szerelő is megcsinálja neked

2013. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!