Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A jogosítványt le lehet tenni...

A jogosítványt le lehet tenni 3 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Nem tudom bele merjek -e vágni. Nagyon rég óta szeretnék jogosítványt, most összegyűlt végre rá a pénzem. Az a kérdés be birom- e fejezni szeptemberig, ugyanis főiskolára jelentkeztem és ha minden jól megy akkor fel is vesznek. Na most a suli tőlünk elég messze van, nem is fogok minden héten hazajárni. Szerintetek bebírom fejezni ha most elkezdem? B kategóriás jogsi..
2013. máj. 13. 07:36
1 2
 1/17 anonim válasza:
Ha mindenből eslőre átmész akkor talán sikerülhet!
2013. máj. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 lac1434 ***** válasza:
Ez nem csak attól függ , hogy átmész-e elsőre mindenből vagy sem. Attól is függ, hogy az oktató mennyire van betáblázva, hogy mennyi tanítvány van stb..stb.. De azt tudni kell, hogy sokan most fogják elkezdeni nyári szünetben... Inkább célszerű ott letenni ahova mész tanulni. Abban a városban. Ott folyamatosan lesz rá időd.
2013. máj. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ráadásul már van olyan fősuli, ahol a jogsi kretiteket is ér. Mármint ha a neptunban veszed fel, mint tárgyat, a fősulin keresztül csinálod.
2013. máj. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ahhoz nagyon nagy szerencse kell, de nem lehetetlen. Szerencsét nem csak a sikeres vizsgákra értem, hanem az oktató betáblázottságára, vizsgaidőpont kiírására, nekem annó több mint 1 hónapot kellett várnom a 2. forgalmi vizsgára.
2013. máj. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Vizéli László ***** válasza:
Nekem anno 4 hónapba telt, de hozzá teszem azt hogy a kresz nem sikerült elsőre, az elsősegély sem, forgalomban pedig 4. alkalommal mentem át. Bár én sikertelen vizsga után rá 4-5 nappal már mehettem az újabb vizsgára.
2013. máj. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én március elején kezdtem, eddig minden meg volt elsőre, ma megyek forgalmira.
2013. máj. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
és te ilyen magánoktatóhoz jársz? Mert úgy tudom hogy ott gyorsabban lehet elvégezni. Igazából most érettségizem még kedden van egy írásbelim de utána szóbeliig teljesen szabad vagyok tehát nekem elég sok időm lesz. Ha felhívom az oktatót akkor szerintetek meg lehet tőle kérdezni hogy nyár végéig befejezném-e ?
2013. máj. 13. 12:52
 8/17 anonim ***** válasza:
Megkérdezni meg lehet, de nem biztos, hogy Tudja a vizsgaidőpontokat előre. Meg nyáron csinálják a jogsit a legtöbben tehát lassabb az ügyintézés. Az oktató is szabira mehet, ha olyanja van stb stb. Én azt javaslom, hogy ott csináld ahova fősulira mész.
2013. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szinte kizárt! Nekem úgy volt kb. 5 hónap, vagy több egy kicsivel, hogy a kresz kivételével minden elsőre sikerült.
2013. máj. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy valami "nagymenő" autósiskolánál voltál és sokan voltatok az oktatóra?
2013. máj. 13. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!